Srpen 2009

Picty na téma... 003. • Deštníky

27. srpna 2009 v 19:47 | Hanulaa18 |  • graphic
U svého SB jsem našla zajímavé téma na picty. :)
Některé jsou fakt povedené...
počet: 22x
author : © / Unknown

Bude první písnička k designu :)) :D

27. srpna 2009 v 18:16 | Hanulaa18 |  • diary
Ahooojte všichni. :) Jako první bych chtěla oznámit, že jsem si stáhla soundtrack Stmívání, tak konečně přidám první písničku na můj blog. :) Pořád jsem nevěděla, kterou bych měla k designu z motivem Twilight dát, ale tak nakonec jsem usoudila, že nějaká písnička je a že na internetu soundtrack najdu snadno. :) A taky ho vložím na blog do rubriky Music. :) Jenom to bude ještě nějakou dobu trvat, tak se moc omlouvám... Takže... dál se nebudu rozepisovat, protože stejně nevím, co bych vám napsala, když stejně jsem pořád doma a nic se neděje. :D A korád dneska jsem teda byla u zubařky. :D Myslela jsem jaká to nebude hrůza a nic mi nedělala, takže... pohoda. :D A to jsem s toho měla takovej strach. LOL mno neva... :D

Taky jsem podruhé předevčírem dočetla Stmívání... :D nevím jestli jsem vám to říkala, tak... to píšu teď. :D A během přidávání oběhnu SB a kouknu se, co je nového a zapíšu si, abych věděla, kdo má pozastavené a tak. :)

Tak se mějte, valím na to. :)

Paaa Hanulaa. :**

Plánuji rozšířit svou sbírku :P :D

25. srpna 2009 v 19:15 | Hanulaa18 |  • diary
Ahojte :) Tak se zase hlásím. :D Nic moc nového pro vás nemám, ale tak píšu, aby jste věděli, že žiju. :D A taky, abych přidala nějaké článečky. :) Už se docela těším. :P :D Taky jsem dneska dočetla (zase... :D) Stmívání. :) Zatím mám první díl, ale plánuji svou sbírku rozřířit i o New Moon, Zatmění a Rozbřesk... Možná i Půlnoční slunce... :) Ještě uvidíme.. Ale řeknu vám... jestli to bude stejně super jako první díl vydání.... neodtrhnu se od toho. :D Takže... teď uvažuju, co vlastně budu dneska přidávat... Napadlo mě, že bych mohla přidat informace o hlavních postavách Twilight ...Belle a Edvardowi... a taky možná i Cullenovic klan... Zbytek asi příště... Mno uvidíme, co stihnu. :) A taky přidám něco ke Stmívání obecně... :) Snad se bude líbit... :)

A taky... psala jsem si se svýma láskama ... Marcelkou, Lucinkou a Nikolkou... nemají bloček (teda až na Niky, ale už na něj nechodí...) a dohodly jsme se, že když tu bude Twilight, tak se semka příjdou někdy juknout a písnou mi nějaký koment, tak mě napadlo, že bych si semka přidala novou kategorii, kde by byly moje berušky zveřejněny jako Affs.. :) Prostě Affs bez blogu. :D Tak o nich taky něco málo písnu, aby jste věděly, kdo mi to semka vlastně píše komentář. :P Taky se pochlubit tím, co mám za super kamarádky. :) *in love*

Tak končím... :D
Mějte se, pa paa Hanulaa. :)

Životopis Stephenie

23. srpna 2009 v 21:17 | Hanulaa18
Stephenie Meyerová se narodila v New Havenu, Conecticutu, Stephenu a Candy Morgeovým. Vyrostla ve Pheonixu, Arizoně, (který také užila ve svých knihách...) s pěti sourozenci: Emily, Sethem, Jacobem, Paulem a Heidi. A nadále zde žije.
Absolvovala Chaparral School ve Scottsdale, Arizoně, a Birgham Young University v Provo, Utahu, kde získala titul bakaláře v roce 1995. Meyerová se vdala roku 1994 a má tři syny: Gabea, Setha a Elia. Sama psala během normálního života matky třech ani ne desetiletých kluků, a přesto (nebo proto) jsou její knihy skvělé. K první knize Stmívání získala inspiraci ze snu. Píše při poslechu hudby, nejvíce jí inspiruje skupina Muse.

Info... Stephenie Meyer

23. srpna 2009 v 20:35 | Hanulaa18
INFO.. // STEPHENIE MEYER
- - - - - -
Celé jméno: Stephenie Meyer
Povolání: spisovatelka
Stav: vdaná
Datum narození: 23.12.1973
Místo narození: Connecticut, USA
Znamení: Kozoroh
Výška: ?? cm
Věk: 35 let
článek obsahuje 5 fotek


Past version # 002: Twilight: Emmett & Rosalie

23. srpna 2009 v 18:07 | Hanulaa18 |  • past layouts
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.08.2009 - 21.09.2009 ║ © Haňulaa (me..) ║ spokojenost: 100% ║ náhled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnešek věnovaný Twilight *in love* :)

23. srpna 2009 v 14:59 | Hanulaa18 |  • diary
Achoooooooooooojte :) Dneska nejvíc super nálada... :P Ani nevím proč, protože hnedka, co jsem vstala, jsem se tak nasrala... ale tak byla jsem si zacvičit a taky jsem přečetla první dvě kapitoly s prvního dílu Stmívání.... *in love* Prostě... nejvíc super knížka!!!! :D Čtu ji už po druhé... :D Nevím jestli jsem vám to říkala, ale dostala jsem ji na narozky. Mno.... mělo to být původně na narozky, ale tak ležela u mamky ve skříni a já jsem to už nemohla vydržet, tak jsem si ji půjčila ještě před narozkama a přečetla ji celou za tři dny. :D Jupííííí! Nejvíc jsem s ní byla happy. :P Řeknu vám.... film byl super, ale knížka je ještě lepší. :)

Nevím jestli to semka můžu psát,... abyste si nemysleli, že vá chci nějak odrazovat, ale... podle mě je ta knížka lepší než film! Jako... když čtete tu knížku, tak vás to vtáhne tak do děje, že si myslíte, že tam jste... ale je fakt, že v představě vidím Edwardu a Bella jako Kristen a Roba, ale.... je tam toho víc než v tom filmu a řeknu vím.... bude to znít asi divně, ale je tam víc pus než v tom filmu. :D Vážně... nedělám si srandu... šak kdo četl, tak ví, o čem mluvím a kdo nečetl, tak o hodně přichází. :D Ale tak končím o Stmívání jako takhle... :D Ať neprozradím těm, co to ještě nečetli, ale moc jich nebude, co? :D

Mno taky jsem začala pracovat na novém vzhledu mého blogísku. :) Sice jsou změny minimální, ale mohli jste si všimnout, že jsem zmšnila styl písma v menu na nadpisy... A taky ještě změním v článku nadpisy a přidám nové záhlavko. :) A taky.... jsem zmenšila ty srdíčka na okrajích, aby to vypadalo trošičku jinak. :D Tak valím na změnu záhlavka a změním i ty nadpisy v článkách.... potom se uvidí. ;)

Zatím se loučím...

Paaa Hanulaa :)

P.S.: uvažovala jsem o menší změně přezdívky... Protože jsem napsala na FB svůj blog, tak bych si dala přezdívku Hanulaa18... ale ještě nevím. :D Kdyžtak vám dám vědět... :D

Menší změna designu :P :)

22. srpna 2009 v 14:41 | Princess-Hanulaa |  • diary
Ahoooooj moji :) Tak jakpak se máte? Omlouvám se, že jsem včera zase (nečekaně....) nepřidala, ale tak to bych nebyla já, že? :( Prostě... jsem strašná, vím to. :( Ale je fakt, že semka skoronikdo z mých SB teď nechodí, tak ani nemá kdo psát komentáře. :( :'( Ale tak dneska jsem se domluvila s bráškou a později něco určitě přidám. ;) Už se nemůžu dočkat. :P A jak se vám líbí dneštní obrázek? :) Mě mooooc. :) A kdyby tohle viděla moje Marcelka, tak..... by se asi zbláznila. :D Mno uvidíme, co na to řekne. :D A ještě jsem plánovala menší změnu designu... a to takovou, že pozadí, okraje a barvy nechám a změním jenom obrázek, aby bylo menší oživení. :) Snad se vám to bude líbit jako mě... :)

Sice ještě nevím, který obrázek vyberu, ale tak myslím, že na nich bude Emmet a Rosalie.. Myslím, že určitě jo. :D Mno uvidíme... stáhla jsem si nějaky ty obrázky a zbívá jenom vybrat. :) Tak snad se bude změna líbit. :) Zatím se loučím, ale brzo se vrátím, abych přidala ty nové články. :)

Pa paa Hanulaa :)

Že by nové rubriky? :P :D

21. srpna 2009 v 18:43 | Princess-Hanulaa |  • diary
Ahojte :) Omlouvám se, že píšu až teďka, ale dřív to nešlo.. :( Ale tak kdo má FB, tak ví... :D Taky jsem vám chtěla napsat něco málo ze Slovenska, kde jsem byla místo původního týdne celý měsíc, ale tak je toho tolik, že se mi to ruce odmítají psát. :( Tak to semka hodím někdy, až bude víc času, ano? :D Snad neva... skusím dneska něco málo přidat... taky bych měla přidat návštěvku, ale jelikož jsem tu nebyla, tak nic moc, ale nezlobím se... šak kdo by sem chodil, když tu nic není, že? :D Ale pamatujete, jak jsem vám říkala o té nové rubrice Music? Mno tak na ní se stále pracuje a začíná tam něco být, ale zveřejním to, až tam toho bude víc, ano? :) Snad se bude nová rubrika líbit... :)

Taky jsem si psala s kámošem, co má blog o fotbale a něco i o jinách sportech a napadlo mě, že bych mohla něco málo přidat i o sportovcách, ať je tu s těch celebrit větší výběr? Mno uvidíme časem. :) Taky přidám nějaky soutěžky... :P Teď valím poklidt farmu na FB a potom něco skusím přidat. :) Tak se zatím mějte a užívejte poslední dny prázdnin jak to jen jde. ;)

Taky bych chtěla poděkovat těm, co mi popřáli k svátku a k narozeninám. :) Moc děkuji... Dostala jsem dáreček od Danušky a dvé party, tak ho semka potom vložím, aby jste se mohli juknout. :) Moc krásné, fakt... :) A taky jsem na narozky dostala Stmívání!!! :) Nejvíc super knížka!!! :P Přečetla jsem ji za tři dny... ještě ji budu číst mockrát... :D A taky si začnu šetřit na druhý díl a třetí snad dostanu k Vánocům... :) A čtvrtý....??? ten ještě nevím, ale nějak se to udělá. :D Tak ještě jednou děkuji... :)

Loučím se.. Mějte se tu krásně. :**

P.S. Omlouvám se svým SB, že jsem je neobíhala, ale nebylo kdy. :( Moc se omlouvám, ale dneska to určo napravím a juknu, co je kde nového. :) Tak pa a ještě jednou mooooc promiňte... :-*

Dneska návrat domů...

10. srpna 2009 v 12:06 | Princess-Hanulaa |  • diary
Achooojte zlatička moje. Tak jak jste se tu celou dobu měly? Já jsem se měla nejvíc supeeeer! Ani popsat se to nedá, ale tak všechno jednou končí a bohužel i mé prázdniny, protože dneska už pojedu domů. :(( Sice se mi moc nechce, ale tak musím mno... ale vrátím se na blog, tak tu aspoň něco přibude. :)) Omlovám se, že jsem vás vůbec neobíhala... Byla jsem jenom asi cca u čtyř SB, abych odpověděla na komenty, co mi tu zanechaly, ale dneska to určitě napravím a oběhnu vás všechny, abych zjistila, co je nového, kdo kde byl a tak... Pro teď končím, ale večer už budu doma, tak vám napíšu, jak jsem se tu měla tak...

Pádím..

P.S.: Mno a taky přidám avatary do článků, co jsem semka psala, ale jelikož nemá msvoje PC, tak jsem semka žádné nedávala. A příjde mi to strašně holé, tak je přidám.

Mějte se krásně.. Pa paa. :-*COPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist