Duben 2010

Dneska další díl nestihnu...

29. dubna 2010 v 7:54 | D e n n y & Haňulaa |  • diary
Omlouvám se,ale dneska další díl nebude. Vůbec nestíhám,ale slibuju,že zítra budou dvě části místo jedné. :) Teda...pokud je vůbec někdo čte,že? :D Myslím,že dneska už má každý doma svoje vlastní knížky jako já,ale chtěla jsem je tu. ♥

Mno nic...pádím,tak se mějte krásně a zítra se uvidíme. :)

NOČNÍ MŮRA

27. dubna 2010 v 17:44 | H a n u l a a |  Twilight - knížka online
7. NOČNÍ MŮRA

Řekla jsem Charliemu,že musím udělat spoustu úkolů a že nechci nic k jídlu. Zrovna dávali basketbalový zápas,který ho velmi zajímal,ačkoliv já jsem samozřejmě neměla ponětí,co je na něm tak zvláštního,takže si na mém obličeji nebo tónu nevšiml ničeho neobvyklého.
Jakmile jsem byla v pokoji,zamkla jsem dveře. Prohrabala jsem psací stůl,až jsem našla svoje stará sluchátka,a zapojila je do malého discmana. Vybrala jsem si cédéčko,které jsem dostala od Phila k Vánocům. Byla to jedna z jeho oblíbených kapel,ale na můj vkus tam bylo trochu moc basů a vřeštění. Zasunula jsem ho dovnitř a lehla si na postel. Nasadila jsem si sluchátka,zmáčkla tlačítko a vytáhla hlasitost na maximum,až mě bolely uši. Zavřela jsem oči,ale světlo se mi pořád vkrádalo pod víčka,takže jsem si přes horní půlku obličeje přetáhla ještě polštář.
Soustředila jsem se velmi pečlivě na hudbu,snažila se porozumět textu,abych rozpletla komplikované přechody bicích. A když jsem cédéčko poslouchala potřetí,už jsem uměla alespoň všechna slova refrénů. S překvapením jsem zjistila,že se mi ta kapela konec konců opravdu líbí,jakmile jsem si zvykla na ten vřeštivý zvuk. Budu muset Philovi zase poděkovat.
A fungovalo to. Otřásající rány mi znemožnily myslet - což byl jediný účel celého toho počínání. Poslouchala jsem to cédéčko znovu a znovu,až jsem si mohla zpívat se všemi písničkami,a nakonec jsem usnula.
Otevřela jsem oči do povědomého místa. Někde v koutku mysli jsem věděla,že se mi to zdá. Poznala jsem zelené světlo lesa. Někde poblíž jsem slyšela vlny rozbíjející se o skály. A věděla jsem,že když najdu oceán,uvidím slunce. Snažila jsem se jít po zvuku,ale byl tam Jacob Black,tahal mě za ruku,vlekl mě zpátky do černější části lesa.
''Jacobe? Co se děje?'' ptala jsem se. Tvářil se vyděšeně a celou svou silou mi trhal za ruku,aby zmohl můj odpor; já jsem do té tmy nechtěla jít.
''Utíkej,Bello,musíš utíkat!'' zašeptal vyděšeně.
''Tudy,Bello!'' Poznala jsem Mikův hlas,který zavolal z hloubi temného lesa,ale neviděla jsem ho.
''Proč?'' ptala jsem se a pořád jsem se snažila Jacobovi vykroutit,,zoufalá,že se nemůžu dostat na slunce.
Ale v tu chvíli Jacob mou ruku pustil a vykřikl,najednou se roztřásl a padl na temnou lesní zem. Kroutil se na zemi a já jsem se z hrůzou dívala.

Edit 2.4

27. dubna 2010 v 9:08 | Haňulaa |  • diary
Byla chvilka času,tak jsem se pustila do menu. :) Ještě není komplet hotový,ještě chybí klikací ikonky pro blog a FS & affilates. Zápis jsem ještě zatím neukončila,tak to asi nechám tak,jak to je a dodělám je,jak skončí... A klikačku blogu nějak nevím,jaký obrázek na něj dát,ale asi ten hlavní...
photo-graphic-shoot.blog.cz
Teď valím na 7.kapitolu... ;)

Edit 2.3

26. dubna 2010 v 14:33 | D e n n y & Haňulaa |  • diary
Zdravím! :) Nechtěně se nám někam stratila druhá část 6.kapitoly. Možná jsme ho omylem smazaly,ale...vážně nechtic,tak ho co nejdřív dodáme. :) Snad už dneska... ;) Zatím se mějte...

STRAŠIDELNÉ HISTORKY

25. dubna 2010 v 17:50 | D e n n y & Haňulaa |  Twilight - knížka online
6. STRAŠIDELNÉ HISTORKY

Seděla jsem ve svém pokoji a snažila se soustředit na třetí dějství Macbetha,ale ve skutečnosti jsem napínala uši,jestli neuslyším svůj náklaďáček. Byla jsem přesvědčená,že bych řev motoru slyšela i přes bušící déšť. Ale když jsem se šla kouknout za záclonu - zase - najednou tam stál.
Netěšila jsem se na pátek,a bylo to ještě horší,než jsem čekala. Samozřejmě jsem si vyslechla narážky na své omdlívání. Zdálo se,že obzvlášť Jessica má z té historky obrovskou legraci. Naštěstí Mike udržel pusu zavřenou,takže to vypadalo,že o Edwardově zásahu nikdo neví. ale Jessica měla spoustu otázek,které se týkaly včerejšího oběda.
''Tak co chtěl Edward Cullen včera?'' zeptala se mě při trigonometrii.
''Nevím,'' odpověděla jsem po pravdě. ''Vlastně se vůbec nedostala k podstatě věci.''
''Vypadalas trochu rozzlobená,'' nadhodila.
''Vážně?'' Udržela jsem lhostejný výraz.
''Víš,nikdy předtím jsem ho neviděla sedět s někým jiným než s členy jeho rodiny. To bylo divný.''
''Divný.'' souhlasila jsem. Zdála se otrávená; prohrála si netrpělivě temné kadeře - asi doufala,že uslyší něco,z čeho bude dobrá historka,kterou by mohla vykládat dál.
Nejhorší na pátku bylo to,že i když jsem věděla,že tam nebude,pořád jsem doufala. Když jsem vstoupila do jídelny s Jessikou a Mikem,nemohla jsem se ubránit,abych se nepodívala k jeho stolu,kde seděli Rosalie,Alice a Jasper a povídali si,hlavy blízko u sebe. A nemohla jsem zastavit smutek,který mě zaplavoval,když jsem si uvědomila,že nevím,jak dlouho budu muset čekat,než ho zase uvidím.
U mého obvyklého stolu byl každý samé plány na příští den. Mike celý ožil,vkládal velikánskou důvěru v místního meteorologa,který na zítřek sliboval slunce. dokud ho neuvidím,neuvěřím. Ale dnes bylo tepleji - téměř šestnáct stupňů. Možná,že ten výlet nebude tak úplně na pendrek.

KREVNÍ SKUPINA 2/2

24. dubna 2010 v 17:48 | D e n n y |  Twilight - knížka online
''To je mi líto,'' zamumlal jsem.
''Já si je ani pořádně nepamatuju. Carlisle a Esme už jsou mými rodiči dlouho.''
''A ty je máš moc rád.'' To nebyla otázka. To bylo zřejmé ze způsobu,jak o nich mluvil
''Ano,' usmál se. ''Nedokázal bych si představit dva lepší lidi.''
''Máš velké štěstí.''
''Já vím,že mám.''
''A tvůj bratr a sestra?''
Podíval se na hodiny na palubní desce.
''Můj bratr a sestra a taky Jasper a Rosalie budou dost naštvaní,když budou muset stát v dešti a čekat na mě.''
''A jo,promiň,asi musíš jet.'' Nechtělo se mi vystoupit z auta.

KREVNÍ SKUPINA 1/2

24. dubna 2010 v 16:02 | D e n n y & Haňulaa |  Twilight - knížka online
5. KREVNÍ SKUPINA

Šla jsem na hodinu angličtiny jako omámená. Když jsem vstoupila do třídy,ani jsem si nevšimla,že hodina už začala.
''Děkuji,že jste se k nám připojila,slečno Swanová,'' řekl pan Mason ironicky.
Začervenala jsem se a spěchala na své místo.
Až když hodina skončila,uvědomila jsem si,že Mike nesedí na svém obvyklém místě vedle mě. Pocítila jsem záchvěv viny. Ale oba s Erikem na mě počkali ve dveřích jako obvykle,takže jsem z toho usoudila,že mi snad přece jen odpustili. Mikovi se vrátila jeho stará dobrá nálada,a jak jsme šli,nadšeně vykládal o předpovědi počasí na tento víkend. Déšť by si měl dát menší přestávku,a tak snad jeho výlet bude možné uskutečnit. Snažila jsem se tvářit nadšeně,abych mi vynahradila,že jsem ho včera zklamala. Bylo to tvrdé; déšť nedéšť,pořád bude chabých pět stupňů,jestli budeme mít štěstí.
Zbytek odpoledne uběhl,aniž bych tomu věnovala pozornost. Bylo těžké uvěřit,že jsem si jenom nevymyslela to,co Edward řekl dnes ráno,a nešlo mi z hlavy,jak se na mě díval.
Možná to byl jenom velmi přesvědčivý sen,který jsem si spletla s realitou. Připadalo mi to pravděpodobnější,pochybovala jsem,že bych pro něj byla jakkoliv zajímavá.
Takže jsem byla netrpělivá i vystrašená,když jsme s Jessikou vstoupily do jídelny. Chtěla jsem se mu podívat do tváře,abych viděla,jestli z něj zase není ten studený,lhostejný člověk,jak jsem ho znala za posledních pár týdnů. Nebo jestli jsem dnes ráno nějakým zázrakem skutečně slyšela,co jsem si myslela,že jsem slyšela. Jessica žvanila pořád dokola o svých plánech na ples - Lauren a Angela pozvaly ty ostatní kluky a půjdou všichni společně - a bylo jí jedno,že ji vůbec neposlouchám.
Projelo mnou zklamání,když jsem neomylně zaostřila na jeho stůl. Ostatní čtyři tam byli,ale on ne. Odešel domů? Zdrceně jsem se postavila do fronty za Jessiku,která pořád drmolila. Ztratila jsem chuť k jídlu - koupila jsem si jenom láhev limonády. Chtěla jsem si sednou a jen se poddat špatné náladě.
''Edward Cullen už na tebe zase zírá,'' oznámila mi Jessica,a vyslovením jeho jména konečně upoutala moji pozornost. ''Tak si říkám,proč dneska sedí sám.''
Hlava mi vylétla vzhůru. Sledovala jsem její pohled a spatřila Edwarda,jak se pokřiveně směje a dívá se na mě od prázdného stolu,vzdáleného přes celou jídelnu od místa,kde obvykle sedal. Jakmile zachytil můj pohled,zvedl hlavu a pokynul mi ukazováčkem,abych za ním přišla. Jak jsem nevěřícně zírala,zamrkal.
''Vážně myslí tebe?'' zeptala se Jessica s urážlivým úžasem v hlase.

Zdravím vás!!! :)

24. dubna 2010 v 15:58 | D e n n y & Haňulaa |  • diary
Ahojte,tady je Haňulaa.. :)

Chtěla jsem vám jenom napsat,jak se mám a tak. :) Mno jako počasí krásné,ale jelikož jsem si zařídila brigádu,mám s něho prt! :( Mno ale za to jsem pro vás stihla napsat další kapitolu. :) Je sice pravda,že jsem toho mohla mít víc,ale nevím proč,jak jsem překročila limit,tak místo,aby se mi ukázalo překročení limitu,se mi asi polovina s toho smazala a ani nevím proč a jak,ale bylo to pryč. :( Tak jsme tu druhou půlku musela psát asi dvakrát... Ale už to mám,tak ho zveřejním a jdu psát další. :) doufám,že si užíváte sluníčko a netrčíte někde na brigádě nebo doma. :)

Mějte se krásně,já se zase ozvu. :)
Pp,vaše H...♥

POZVÁNÍ

22. dubna 2010 v 20:35 | D e n n y & Haňulaa |  Twilight - knížka online
4. POZVÁNÍ

V mém snu byla velká tma a ta trocha slabého světla,co tam byla,jako by vyzařovala z Edwardovy pokožky. Neviděla jsem mu do tváře,jenom jeho záda,jak ode mě odcházel a zanechával mě ve tmě. Navzdory tomu,jak rychle jsem běžela, nemohla jsem ho dohonit; navzdory tomu,jak hlasitě jsem volala,vůbec se neotočil. Celá vyděšená jsem se probudila uprostřed noci a připadalo mi,že hrozně dlouho nemůžu usnout. Poté se objevoval v mých snech téměř každou noc,ale vždycky jen tak na okraji,nikdy na dosah.
Měsíc,který následoval po té nehodě,byl neklidný,napjatý a zpočátku nepříjemný.
Ke svému zděšení jsem se na zbytek týdne ocitla v centru pozornosti. Tyler Clowley byl nemožný,pořád za mnou chodil,posedlá touhou mi to nějak vynahradit. Snažila jsem se ho přesvědčit,že od něj nechci nic víc,než aby na celou tu věc zapomněl - zvlášť když se mi vlastně nic nestalo -,ale on nepřestával naléhat. Pronásledoval mě o přestávkách a při obědě sedal u našeho teď přeplněného stolu. Mike a Erik na něj byli ještě nepříjemnější,než byli na sebe navzájem,což ve mně vzbuzovalo obavy,že jsem dostala dalšího nevítaného fanouška.
Zdálo se,že Edward nikoho nezajímá,ačkoliv jsem vysvětlovala všem pořád dokola,že je to hrdina - jak mě vytáhl autu z cesty a jak ho to málem taky srazilo. Snažila jsem se být přesvědčivá. Jessica,Mike,Erik a všichni ostatní vždycky jenom poznamenali,že ho tam ani neviděli,dokud dodávka nebyla odtažena.
V duchu jsem přemítala,proč ho nikdo jiný neviděl stát tak daleko,než tak najednou,neskutečně přispěchal,aby mi zachránil život. Se smutkem jsem si uvědomila možnou příčinu - nikdo jiný nevěnoval Edwardovi tolik pozornosti,jako jsem mu vždycky věnovala já. Nikdo jiný se na něj nedíval tak,jako jsem se na něj dívala já. Jak žalostné.
Edward nikdy nebyl obklopen davy zvědavých okolostojících dychtících po jeho svědectví z první ruky. Lidé se mu vyhýbali jako obvykle. Cullenovi a Haleovi sedali u stejného stolu jako vždycky,nejedli,mluvili jen mezi sebou. Nikdo z nich,obzvlášť Edward,se už po mně nepodíval.
Když seděl vedle mě na hodině,tak daleko,jak jen mu to lavice dovolovala,jako by si vůbec nebyl vědom mé přítomnosti. Jen tu a tam,když se mu ruka najednou zaťala v pěst - kůži napjatou,pod ní vystouplé bílé klouby - říkala jsem si,přece jenom v,co se kolem něj děje,navzdory tomu,jak se tváří.
Mrzí ho,že mě vytáhl z cesty Tylerově dodávce - k jinému závěru jsem nemohla dojít.
Moc jsem s ním chtěla mluvit a druhý den po nehodě jsem to zkusila. Když jsem ho naposledy viděla před pohotovostí,byli jsme oba tak rozzuření. Já jsem se pořád zlobila,že mi nechce povědět pravdu,ačkoliv já jsem slovo dodržela.Ale on skutečně zachránil můj život,bez ohledu na to,jak to udělal. a můj hněv přes noc polevil a změnil se v uctivý vděk.
Když jsem přišla na biologii,už seděl na svém místě a díval se přímo před sebe. Posadila jsem se,čekala jsem,že se ke mně otočí. Nedával nijak najevo,že si všiml mé přítomnosti.

FENOMÉN

22. dubna 2010 v 8:00 | D e n n y & Haňulaa |  Twilight - knížka online
3. FENOMÉN

Když jsem ráno otevřela oči,Něco bylo jiné.
Bylo to světlem. Stále šlo o to šedozelené světlo zamračeného dne v lese,ale bylo nějak jasnější. Uvědomila jsem si,že moje okno nehalí žádná mlha.
Vyskočila jsem,abych se podívala ven,a pak jsem v hrůze zasténala.
Dvůr pokrývala pořádá vrstva sněhu,poprášila střechu mého auta a zabílila silnici. Ale to nebyla ta nejhorší věc. Všechen déšť ze včerejška zmrzl na led - a oblékl tak jehličí stromů do fantastických,úchvatných vzorů,ale ze silnice udělal smrtelnou ledovou klouzačku. Měla jsem dost co dělat,abych neupadla,když byla zem suchá; možná teď pro mě bude bezpečnější,když se vrátím do postele.
Charlie odjel do práce,ně jsem sešla dolů. Můj život s Charliem se hodně podobal tomu,jako kdybych měla vlastní byt,a zjistila jsem,že si v samotě lebedím,místo abych byla osamělá.
Rychle jsem spořádala misku cereálií a zapila to trochou pomerančového džusu přímo z krabice. Cítila jsem příjemné vzrušení,že jdu do školy,a to mi nahánělo strach. věděla jsem,že to není tím,že bych se těšila na stimulující prostřední nebo na setkání s novými kamarády. Pokud jsem chtěla být upřímná,musela jsem přiznat,že se nemůžu dočkat,až budu ve škole,protože uvidím Edwarda Cullena. A to byla pěkná pitomost.
Měla bych se mu totálně vyhýbat,po tom svém včerejším bezduchém a trapném plácání. A nedůvěřovala jsem mu; proč lhal o těch svých očích? Pořád mě děsila nepřátelskost,kterou jsem z něj občas vycítila,a pořád jsem měla svázaný jazyk,kdykoliv jsem si představila jeho dokonalý obličej. Byla jsem si dobře vědoma,že moje liga a jeho liga jsou sféry,které se nedotýkají. Takže bych neměla být vůbec nedočkavá,kdy ho zase uvidím.
Musela jsem se maximálně soustředit,abych se na té příjezdové cestě z ledových cihel nezabila. Málem jsem stratila rovnováhu,když jsem se konečně dostala k autu,ale podařilo se mi zachytit se postranního zrcátka,a tak se zachránit. Jistě,dnešek bude jako noční můra.
Při řízení cestou do školy jsem se snažila zaplašit myšlenky na svůj strach z pádu i nežádoucí spekulace ohledně Edwarda Cullena,a tak jsem přemýšlela o Mikovi a Erikovi a o tom,jak na mě zdejší kluci reagují úplně jinak,než jsem zvyklá. Byla jsem si jistá,že vypadám úplně stejně jako doma ve Phoenixu. Možná to bylo jenom tím,že kluci doma mě viděli procházet všemi těmi trapnými fázemi dospívání a už si mě dávno zařadili. Možná to bylo proto,že jsem tady byla nová,a sem přijde někdo nový jednou za uherský rok. Možná,že zdejším klukům moje ochromující neohrabanost připadala spíš roztomilá než směšná,dělala ze mě slečinku v nesnázích. Ať byl důvod jakýkoli,Mikova psí oddanost a Erikova zjevná rivalita vůči němu mě vyváděly z míry. Nebyla jsem si jistá,jestli bych nebyla radši,kdyby mě ignorovali.
Mému autu,jak se zdálo,nedělal černý led,který pokrýval silnice,žádné potíže. Přesto jsem jela velmi pomalu, protože jsem nijak netoužila udělat na hlavní třídě hodiny.COPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist