Srpen 2010

4 dny do konce školy aneb.. za 4 dny nám začne mučírna,kterou nazvali 'školou' ~ Nudaaa..!! S velkým N.

28. srpna 2010 v 21:20 | H a n u l a a |  • diary

Dnešní den stál vážně za dvě věci!! Měli jsme (já,mamka a brácha) jet s tetou a strejdou + s kamarádkou a kamarádem (jejich děti..) na véélet,ale protože ráno pršelo a bylo škaredě,tak jsme nikam nejeli. Mno tak mamka rozhodla,že když potřebuju fotku,tak pojedeme do města a stavíme se u fotografa. Fotka jedním slovem HRŮZA ( !! ),ale tak nikdy jsem měsíční nikomu neukazovala a na nic jinýho ji nepoužiju,tak to myslím kašlu,ale i tak..je to hrůza!! :D Taky jsem si koupila novej batoh do školy,protože ten starej,co jsem měla,je malej a nic by se mi tam nevešlo,tak aspoň že tak. :D A taky jsem douklidila pokoj!! TŘIKRÁT HURÁÁ!! :P :D Mno a po dnešním dnu stráveném ve městě a uklízením pokoje jsem si dala řádný odpočinek u pc.. mno a jak jinak než na FB,že ano?? Závislost prostě!! :( :D Přeji příjemně strávenou noc a zítra ahoj!! :P ♥


Happy Birthday Doug Brochu.. :)

28. srpna 2010 v 20:23 | H a n u l a a |  • diary
D o u g . B r o c h u..americký herec,který se proslavil díky roli v seriále 'Sonny with a Chance' (Sonny ve velkém světě),který uvádí kanál Disney Channel každý den. :D Narodil se před 21.lety (28/08 1989) v Severní Karolíně (USA). Je znamení Panna. Bohužel nic víc o něm na serveru osobnosti.cz není,tak bych aspoň zmínila nějaké informace ohledně tohohle seriálu. Hraje postavu,která se jmenuje Grady a samozřejmě si neodpustím zmínit,že nejhlavnější roli,Sonny Munroe,ztvárnila má oblíbená herečka,zpěvačka,kytaristka,pianistka a skladatelka Demetria Devonne Lovato,která slavila před osmi dny. :)

Další herci,kteří si v tomhle seriále zahráli: Tiffany Thornton (Tawni Hart), Sterling Knight (Chad Dylan Cooper), Brandon Smith (Nico) a Allisyn Ashley Arm (Zora Lancaster).

Happy Birthday, Doug Brochu..

5 dní do konce prázdnin aneb.. za 5 dní nám začne mučírna,kterou nazvali 'školou' ~ Vůbec nic nestíhám!!

27. srpna 2010 v 20:49 | H a n u l a a |  • diary

A je to zase tady..ZASE NIC NESTÍHÁM!! Je tu poslední týden prázdnin a já bych měla nakupovat aspoň něco málo z toho,co budu potřebovat do školy.. Potřebuju nový batoh,protože do toho starého se mi vleze tak polovina učení,které budu tahat každej den do školy a taky bych měla douklidit pokoj,aby se kámoška mohla v klídku nastěhovat. Mno ale to by se Haničce muselo chtít,že?? Ještě že aspoň zítra jedu s mamkou do města,tak se kouknu po věcech do školy. Taky chci do rozcestí vložit ty nové nadpisy,co jsem udělala. :) Docela se mi líbí,tak snad se budou líbit i vám. :) Jinak dneska jsem akorát přidala článek 'Happy Birthday' a pokračovat budu jindy. Zase valím..ráno vstávám a jsem unavená,tak budu končit. Mějte se. :)


Happy Birthday Vincent Tomas,Alexa Vega,Mario Barrett & Kayla Ewell..

27. srpna 2010 v 20:39 | H a n u l a a |  • diary
photo-graphic-shoot.blog.cz
photo-graphic-shoot.blog.czV i n c e n t . T o m a s.. Právě dnes slaví své 21.narozeniny. Narodil se 27/08 1989 v Mansfieldu (Ohio,USA). Od října 2007 je členem skupiny US5. Tehdy odešel člen Mikel Johnson. Od té doby je součástí této skupiny. Co víc bych o něm napsala? Je uvedený jako zpěvák a tanečník,ale ve světě celebrit se začal pohybovat jako model a navštěvoval konkurzi na reklamy. Nakonec bych mu popřála úspěchy se skupinou US5 a samozřejmě aby jednou skusil sólovou dráhu,jak jednou chtěl.
Happy Birthday Vincent..

A l e x . V e g a.. kalifornská herečka a zpěvačka,která se narodila 27/08 1988 v Miami (Florida,USA). Objevila se ve filmech jako..: 'Nine Months' (Dva v tom), 'The Glimmer Man' (Glimmer Man), 'Dennis the Menace Strikes Again' (Dennis znovu zasahuje), 'The Deep End of the Ocean' (Ztraceni v moři), 'Spy Kids' (Spy Kids: Špioni v akci), 'Spy Kids 2: Island of Lost Dreams' (Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů, 'Spy Kids 3D: Game Over' & 'Sleepover' (Konec snění).

Happy Birthday to you,Alex Vega.

M a r i o . B a r r e t t.. americký zpěvák a herec,který se narodil před 24 lety (27/08 1986) v Baltimoru (Maryland,USA). Jeho celé jméno je Mario Dewar Barrett. Zahrál si ve filmech 'Step Up' (Let's Dance), kde hlavní role ztvárnil Channing Tatum a Jenna Dewan & 'Freedom Writers' (Mezi řádky). V tomhle filmu hrála i Hilary Swank.
Mezi jeho nejznámější singly patří 'Just a Friend' (2002) & Let Me Love You' (2004),který získal dva 'Billboard Awards'. Ano,tak tyhle písničky mám fakt ráda.. Líbili se mi a vlastně i pořád líbí,tak by bylo fajn,kdyby vydal i nějaké další..

Happy Birthday Mario.

K a y l a . E w e l l.. americká herečka,celým jménem Kayla Noelle Ewell, se narodila 27/08 1985. Pochází z Kalifornie (Long Beach,USA). Jako první jsme ji u nás mohli vidět v seriále 'The O.C.' (O.C.), kde si zahrála Casey, kde hlavní role ztvárnila Mischa Barton, Rachel Bilson, Benjamin McKezie & Adam Brody. Zahrála si ve filmech 'Entourage' (Vincentův svět), 'Material Girls' (Holky v balíku), se sestrami Duff (Haylie a Hilary Duff) 'Just My Luck' (Jen trošku štěstí) s Lindsay Lohan & 'Senior Skip Day' (Velký maturitní mejdan). A v současné době ji můžeme vidět po boku Niny Dobrev, Paula Wesleyho a Iana Somerhalderho v upírské sáze Upírských deníků, 'The Vampire Diares'.

Happy Birthday to you,Kayla.

6 dní do konce prádnin aneb.. za 6 dní nám začne mučírna,kterou nazvali 'školou' ~ Pozdravím a zase utíkám..

26. srpna 2010 v 23:12 | H a n u l a a |  • diary
To nám to ale uteklo,co?? Ještě nedávno byl začátek prázdnin,já byla spokojená u své BFF M. a užívala si toho,že JI zase po roku mám možnost navštívit a pobýt s ní aspoň těch pár letních dní,co jsem mohla. Ano,je pravda,že u mě před prázdninami byla,ale ani ten měsíc s NÍ mi nevyhradí ten rok,co jsme se neviděli proto,že nás dělí desítky kilometrů. Proto sláva člověku,co vynalezl internet,aby aspoň takhle mohlo naše přátelství k sobě promlouvat a bavit se o všem,co zrovna máme na srdci. Mno upřímně jsem se posledních pár měsíců těšila na dny,kdy bude škola,ale čím víc se 'den D.' blíží,tím víc z něj mám strach.. První ročník bude vážně něco..poznávat nové spolužáky,učitele,..pravda,většinu třídy znám z předešlých let strávených ve škole,ale i tak..bude to změna být s nimi v jedné třídě.. Vlastně se musím přiznat,že na školní rok se těším hlavně díky tomu,že má milovaná M. tu nastupuje do školy,tak se naše zlaté maminky domluvily,že u nás pobude během školního roku,což je pro mě plus nebo jako jediná holka v rodině (mám tři bratry.. ♥) jsem si vždycky přála sestřičku a bude fajn JI tu mít už jenom proto,že máme co dohánět za roky (ne)navštěvováním pouze o letních prázdninách na 'pouhý' týden max. 14 dní. ♥

Taky je čas na to,abych o sobě dala vědět mým blogovým přátelům a zjistit,co je u nich nového,co prožili o prázdninách a pozjišťovat,kdo dál funguje a kdo ne. :( Každopádně se do toho pustím snad zítra,maximálně do konce týdne. Taky mám připravené pár úprav rozcestí,tak se do toho taky pustím. :)

Jinak co říkáte na 'můj' Eclipse dizajn by Deni*?? :) Já jsem nejvíc spokojená nebo je vážně kouzelnej!! ^_^ Nemám,co bych k němu dodala nebo se mi vážně moc líbí a prostě..nemám slov. :) Taky jsem si říkala,že bych uspořádala nějakou tu soutěž.. víte,abych o sobě dala aspoň trochu vědět..?? Né proto,abych měla kdovíjak velkou návštěvnost,ale proto,že bych třeba mohla poznat někoho nového.. Třeba SONCelebritu nebo.. SONBlog..?? Já vím,docela starší soutěže,ale přijde mi to jako dobré téma na první soutěž,ne?? Mno uvidíme.. tohle si ještě promyslím. :)

Taky jsem si říkala,že bych napsala něco o mých prázdninách,ale je to docela nuda,tak ani nemá cenu nic psát nebo jsem vážně nikdy nebyla,ale ráda se podělím s těmi vašimi. :) Tož mi určitě můžete něco napsat,ať mám co závidět. ;) :D Mno nic,já dneska končím,ráno vstávám,tak se mějte krásně a já doufám,že se zítra zase ukážu. Aspoň abych popřála těm,co zítra slaví jako.. Vincent Tomas,Alex Vega,Natasha Thomas,Mario Barrett a Kayla Ewell + z českých celebrit třeba.. Soňa Norisová a Lucie Talmanová. Ještě nevím,kdo všechno se objeví v článku..to se ještě uvidí. :) Já se teda loučím,mějte se hezky. :)

Ahojii, H a n u l a a.

Happy Birthday Blake Lively & Rachel Bilson & Billy Ray Cyrus..

25. srpna 2010 v 22:27 | H a n u l a a |  • diary
B l a k e ♥ L i v e l y.. herečka,celým jménem Blake Christiana Lively, se narodila 25.08.1987 v Kalifornii. Pochází z umělecky založené rodiny a má 4 sourozence. Svou první roli si zahrála v seriále 'Sandman' a potom na dlouho odešla od herectví kvůli povinnostem ve škole. První její velká role přišla s filmem 'The Sisterhood of the Traveling Pants' (Sesterstvo putovních kalhot), kde si zahrála vedle tehdy už známější Alexis Bledel (→ 'Gilmore Girls'). Taky stojí za zmínku její další dva filmy: 'Accepted' (Bezva vejška) a 'New York, I Love You' (New Yorku ,miluji Tě). A samozřejmě nakonec zmíním seriál 'Gossip Girl' (Super drbna), kde hraje slečnu jménem Serena van der Woodsen. Zatím jsem sice viděla jen pár dílů, ale další mánie pokračuje dál a musím přiznat, že i se mnou. :D Njn.. Twilight saga, The Vampire Diares a Gossip Girl jsou teď prostě v kurze! ;D Ale zpět k Blake..

>> HAPPY BIRTHDAY TO YOU, BLAKE.

R a c h e l ♥ B i l s o n.. americká herečka,která se narodila před 29.lety (25/08 1981) v Los Angeles. Její celé jméno je Rachel Jade Bilson. Určitě všichni víte díky kterému seriálu se proslavila, ale pro úplnost článku zmíním, že ten seriál se jmenuje 'The O.C.' (O.C.), kde si zahrála jednu z hlavních rolí, Summer Roberts, nejlepší kamarádku Marissi Cooper (Misha Barton) a Ryana Atwooda (Benjamin McKezie) a přítelkyni Setha Cohena (Adam Brody), s kterým jednu dobu chodila i v soukromém životě. Také si zahrála ve filmech: 'Jumper' a 'New York, I Love You' (New Yorku, Miluji Tě) spolu s další dneštní oslavenkyní Blake Lively.. Dneska slaví své 29.narozeniny..

>> HAPPY BIRTHDAY RACHEL.

B i l l y ♥ R a y ♥ C y r u s.. herec a zpěvák, narozený 25/08 1961 v Kentucky (Flatwoods, USA). Je otec známé herečky a zpěvačky Miley Cyrus (Destiny Hope Cyrus). Jeho nejznámější role je otec Miley Stewart, Robby Stewart, která je přes den normální dospívající slečnou a v noci se mění v popstar Hannah Montanu. Dále si zahrál ve filmech jako.. 'The Love Boat: The Next Wave, 'Dr. Mulholland' (Mulhollad Drive), 'Hannah Montana: One in a Million', 'Hannah Montana: The Movie' (Hannah Montana: Ve filmu) & 'The Spy Next Door' (Chůva v akci). A taky bych zmínila nějaké seriály: '18 Wheels of Justice' (18 kol spravedlnosti), 'Sue Thomas: F.B.Eye' (Sue Thomas: Agentka FBI), 'Hannah Montana' a namluvil Bucka Buckersona v animovaném seriále 'Phineas & Ferb'.

>> HAPPY BIRTHDAY,BILLY!

Past version # 014: Twilight: Please, Love Me !!

22. srpna 2010 v 12:54 | H a n u l a a |  • past layouts
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22/08 2010 - 19/12 2010 ║ © Deni* ║ spokojenost: 99 % ║ náhled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Past version # 013: Disney Stars: I Love Them ♥

22. srpna 2010 v 12:37 | H a n u l a a |  • past layouts
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16/06 2010 - 22/08 2010 ║ © crazy jan![k] ║ spokojenost: 100% ║ náhled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Happy Birthday Hayden Panettiere..

21. srpna 2010 v 22:46 | H a n u l a a |  • diary
H a y d e n ♥ P a n e t t i e r e.. herečka a zpěvačka,narodila se 21.08.1989 v New Yorku (Palisades,USA). Zahrála si v mnoha filmech,například: 'Message in a Bottle (Vzkaz v láhvi), 'The Dust Factory' (Čarovná země), 'Racing Stripes' (Rychlý Stripes), 'Ice Princess' (Princezna na ledu), 'Bring It On: All or Nothing' (Bravo Girls: Všechno nebo nic) a nebo taky 'Shanghai Kiss'. Mohli jste ji vidět v epizodě seriálu 'Law & Order: Special Victims Unit' (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) a zamozřejmě nesmím zapomenout na její velkou roli v seriálu 'Heroes' (Hrdinové),kde si zahrála Claire Bennet.

Písniček jsem od ní zatím moc neslyšela,ale rozhodně zmíním aspoň jednu.. 'Wake Up Call',kterou jsem si oblíbila..

HAPPY BIRTHDAY Hayden.. :)

Happy Birthday Demi Lovato.. ♥

21. srpna 2010 v 22:17 | H a n u l a a |  • diary
D e m i ♥ L o v a t o.. zpěvačka, herečka, kytaristka ,pianistka, skladatelka a modelka,celým jménem Demetria Devonne Lovato se narodila 20.08.1992 v Dallase (Texas,USA). Hostovala v seriále 'Prison Break' (Útěk z vězení) a zahrála si ve filmu 'As the Bell Rings',který se k nám nedostal. U nás se proslavila díky roli Mitchie v 'Camp Rock' (Tábor Rocku),kde si zahrála po boku skupiny Jonas Brothers. S Demi se stala hvězda a proslavila se také hlavně díky roli v seriálu 'Sonny With a Chance' (Sonny ve velkém světě). Ve filmu 'Princess Protection Program' (Program na ochranu princezen) ztvárnila jednu z hlavních postav,princeznu Rosalindu. Další hlavní postavu,Carter,hraje její nejlepší kamarádka Selena Gomez. Už tohle září ji uvidíme v druhém díle 'Camp Rock 2: The Final Jam' (Tábor Rocku 2: Velký koncert).

Happy Birthday Demi!! :) Tak na její narozeniny nezapomenu ani kdybych chtěla.. :) Moje oblíbená star má narozeniny stejně jako já. :) Nejlepší!! ;) :DCOPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist