Prosinec 2010

21. prosince 2010 °° Goodbye 2010 and Welcome 2011

31. prosince 2010 v 19:13 | °Haanulaa° |  • diary
Musím se přiznat, že jak Vánoce, tak i silvestra vůbec nevnímám. Vážně .. kdyby nebyly, ani bych si toho nevšimla. Vlastně ani teď si neuvědomuji, že by měl být den, na který jsem se ještě minulý rok těšila. Není to jako dřív, když mi nebylo osmnáct a já mohla pít jenom o silvestra a na podobné akce, kterých bylo vážně málo. Neberte to tak, že bych byla nějaký alkoholik .. to určitě ne. Jsem ten typ, kterému nevadí, ráda si dá víno nebo něco podobného, ale nikdy ne v takové míře, abych z něj druhý den zvracela. Tohle vážně není pro mě. Tohle mi připomnělo článek od mé drahé Bee, která zrovna tuhle středu psala o něčem podobném. Nemám ráda lidi, co vnucují. Nemám ráda, když opilí nabízejí člověku, který nepije, alkohol. Vážně .. proč to dělají ?? Není na tom přece nic špatného. Když nechce, tak ať si nedává. Je to přece každého věc, co dělají. Tak proč by si místo piva nemohli dát kofolu ?? Já osobně bych taky dala přednost kofole, i když se ráda napiju. V přiměřené míře samozřejmě.

Ale to jsem odbočila od toho, co jsem vlastně chtěla napsat. :)) Jsem hrozná !! Kolikrát nevím, co bych napsala, ale někdy chci napsat jednu věc a místo ní ze mě vypadne milion jiných, třeba i vůbec nesouvisejících, vět. To jsem celá já. :D Ale zpět k tomu, proč dneska píšu .. :)) Chtěla bych Vám všem popřát, ať si dnešní den užijete, pokud máte chuť, klidně i popijte, ale tak, aby jste ten Nový rok, co nás zítra čeká, nezačali bolehlavem a hlavou v kyblíku u postele. Přeji Vám, aby Vám v tom Novém roce vyšlo všechno, na čem Vám záleží a pokud patříme mezi ty, co si dávají předsevzetí, aby jste ho splnili přesně tak, jak si představujete.

A já teď metu, abych ho taky trochu oslavila. :))

Zdravím .. ;))

Edit 027

28. prosince 2010 v 21:54 | °Haanulaa° |  • diary
Pustila jsem se do těch úprav a začala jsem aktualizováním svých designů, co jsem tu měla. Zjistila jsem totiž, že většina mých náhledů buď nefunguje nebo byly serverem, kde jsem je nahrávala, smazány (nebo co to ..). Tak jsem se rozhodla udělat je trochu jinak. :)

Rozhodně se mi ta úprava, co plánuji, líbí víc ..

Většinu náhledů jsem poztrácela, tak jsem je musela znovu na zkušebním blogu vyfotit, ale plánuji, že zítra budou články kompletní.

Jedná se o tyhle články: Designy všechny pohromadě
a tuhle rubriku: Kabátky tohohle blogu.

Tak snad se bude líbit i vám.

Jak zvládnu všechny doúpravy a tak, vrhnu se konečně na nějaké nové články. Zatím se snad spokojíte s mými keci kolem a občasné názory na filmy, které jsem viděla. Pádím ..

Slečna H.

26. prosince 2010 °° Doupravíme design ??

26. prosince 2010 v 14:14 | °Haanulaa° |  • diary
Rozhodla jsem se trochu poupravit vzhled blogu .. Rozhodně jsem nijak neporušila pravidla, což je fajn. :)) Udělala jsem jenom takové mini doúpravy .. Už minule jsem přidala nadpisy do menu a dneska jsem si udělala z designu avatary (jako je tenhle v článku ..), rozhodně ho nehodlám pokládat za svůj výtvor, koneckonců 'vyříznutí' nic není, tak co .. Taky už delší dobu plánuji přidat odkazy na facebook blogu, blogový e-mail a youtube, kam si kládám oblíbené písničky, a které bych časem ráda přidala na blog do rubriky do rozcestí o webmiss, kde bude video, text, popřípadě překlad a mp3. Články tohohle typu budou sloužit spíše k tomu, aby více řekli o mě a o tom, jaká hudba se mi líbí a co ráda poslouchám. Jsem ten typ, co nerozlišuje, kdo písničku zpívá, ale jde mi spíše o tu písničky. Vyjímky určitě jsou, třeba jako JoBros, u kterých mi je celkem jedno, co zpívají, hlavně že to je od nich, ale těch vyjímek je vážně trochu. :P :D A jak bude čas, tak se kouknu na oblíbené stránky, které bych měla protřídit, protože někteří buď skončili nebo přesídlili na jiná blog a tak, takže to by chtělo taky poupravit. Každopádně uvidím, co stihnu dneska a co jindy. :))

Užívejte posledního dne svátků Vánoc a i volné dny, které máme před sebou. Snad je nestrávíte jako já i učením. :(( Ale když se musí, tak se musí. :))

Zdraví Haňulaa

EDIT [14:30] : přidány odkazy na e-mail, face & youtube :)) zbytek jak dojdu příště .. zatím pp.

25. prosince 2010 °° Bláznivé počasí ..

25. prosince 2010 v 13:07 | °Haanulaa° |  • diary
Vážně .. dělá si, co chce !! Ještě včera jsem psala, jak je u nás škaredě, a jak není nikde žádný sníh, jenom rozjeté cosi, co bych radši ani nepopisovala a dneska .. ?? Dneska jsem vstala, kouknu z okna a bílé chomáčky padající z nebe na zemi zanechávali krásnou nadýchanou peřinu, do které náš pejsek skočil hned, jak jsem ho pustila. :)) Musím se přiznat, že i já, milovník tepla, mám ráda sníh. To je asi jediné, co mám na zimě ráda. To má asi Denny po mě. :D No jo .. ne na darmo se říká Jaký pán, takový pes'. :D

Nedávno jsem četla v časopise, nepamatuji si název, že srovnávali našeho Ježíška se Santou. Asi bych se přiklonila k tomu, že v Americe si na Vánocích chtějí spíše vydělat více peněz než u nás v Česku. Mno uznejte sami .. pořád samé reklamy se Santou .. za to náš Ježíšek .. asi sotva by jsme si představili miminko, jak nese pytel (nebo košík ..) a v něm dárky. Je těžké svým dětem potom vysvětlit, že Ježíšek vlastně neexistuje. Já si nedokážu přestavit, že bych svým dětem několik let lhala a potom na ně přišla s tím, že vlastně žádný Ježíšek není. Nemají to ti Američané v tomhle jednodušší ?? Kolikrát by i dospělý mohl věřit tomu, že nějaký Santa je. Taky proč by ne ?? Je to pán, který nosí červené oblečení a má bílé vousy .. to už je potom lehké si domyslet ten pytel, co táhne. I když .. sáně už by bylo asi trochu moc, ale přece jenom je to snazší představit si Santu než Ježíška. Prosím, neodsuzujte mě za můj názor jako moje babička .. Ta je na Santu přímo alergická. Už jenom film, který je z Ameriky a nosí v něm dárky Santa a ne Ježíšek, ji dokáže natolik vytočit, že radši odejde z místnosti. A to ani nemluvím o včerejší večeři, kdy musela přepnout stanici, protože v ní místo českých koled hráli americké písničky třeba jako .. 'Last Christmas' .. a podobně. A k tomu jsem je ještě začala bránit takže jsem to schytala s nimi. :D Ale vážně .. mě se líbí americké písničky .. A to nemluvím jenom o skupině Jonas a jim podobným. :D Ale třeba i ty vánoční .. v mp3 mám například písničku od Mariah Carey, Miley Cyrus a Cascady. Ty hrají minimálně desetkrát denně. :D

Co si myslíte o Santovi a Ježíškovi vy ??
Určitě mě vaše názory potěší. :))

Vaše zvědavá .. °Haanulaa°

24. prosince 2010 °° Veselé Vánoce 2010

24. prosince 2010 v 19:02 | °Haanulaa° |  • diary
Je hrozné, jak ten čas strašně letí .. Není to dlouho, co jsem se chystala do prváku, doháněla učení, které jsem ze školy zapomněla a už jsou tu Vánoce. Neřeknu vám jestli jsem se na ty letošní těšila nebo ne. Ani vlastně nevnímám, že jsou prázdniny. A natož tak Vánoce ?? Asi takhle bych vám to řekla .. ve škole je tolik učení, že se musím učit, jak kdyby byl jen víkend a né prázdniny, možná proto to tak nevnímám. Mno a Vánoce ?? Kdyby po domě nevoněla vánočka, na kterou se každý rok těším, asi bych si vážně nevšimla, že by měli být Vánoce. Mnozí z nás, když se podívají z okna, vidí hrůzu, která se nedá nazvat žádným slušným slovíčkem a to nám meteorologové ještě nedávno slibovali Bílé Vánoce. Nakonec to změnili jenom na Čechy, ale člověk z Moravy nemůže mít ani nejmenší tušení, jak je na druhé polovině České republiky. Tak asi takhle bych vám to řekla .. Vánoce pro mě znamenají den, kdy se u nás nikdo nehádá a to je fajn, protože i tohle by si zasloužilo trochu volna. U nás se hádáme v jednom kuse a je jedno, o co zrovna jde. Já s bráchou se většinou hádáme o to, kdo bude sedět na pc nebo kdo zrovna dneska bude mít mp3, kterou, při mé smůle, vlastní můj mladší bráška, který mi to nezapomene připomenout po každé, když si ji chci vypůjčit. Vánoce a vlastně i víkendy, jsou jediné dny, kdy nám odpadá zvyk hádání se o 'jeho majetek', ale pořád je tu pc .. bráška se rozhodl, že k závislosti na face si přidá ještě divoké kmeny, kde je v jednom kuse a vzhledem svátkům klidu nebo jak mi to minule vysvětloval, nejde bojovat, takže pc je vlastně tak trochu moje. Koneckonců .. taky si zasloužím, abych si tu trochu popsala a tak .. mno ne ??

Ale dneska jsem tu hlavně kvůli tomu, abych popřála i těm pár návštěvníkům, co ke mě zavítají, krásné Vánoce, tolik dárků, kolik vám dělají radost a hlavně .. aby jste nebyli nemocní jako zrovna dneska já. To jsem dostala krásný dárek, že ?? Asi jsem trochu zlobila a rozhodli se mi to vrátit tak, že mě někde nakazí rýmou. :( :D Brala bych všechny nemoci kromě téhle .. aspoň takovou, která se dá vyléčit postelí a teplým čajem. Lenošení .. tak to je moje. :D Takže .. užívejte prázdnin a ti, kteří mají to štěstí a mají sníh, i ten sníh, který, my Moraváci, nemáme. :)

Zdraví .. Hanulaa

Past version # 015: Vánoce jsou tady !!

19. prosince 2010 v 21:48 | °Haanulaa° |  • past layouts
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19.12 2010 - 11/03 2011 ║ © BoniTka ║ spokojenost: 100% ║ náhled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------COPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist