Duben 2011

Oslavenci 10/04 2011 °° Happy Birthday Amanda, Haley & Mandy

10. dubna 2011 v 17:48 | Haanulaaa |  • diary
Dnes, 10. dubna 2011, slaví narozeniny Amanda Michalka, Haley Joel Osment, Mandy Moore a Royan Marriman. Amanda slaví 20., Haley 23., Mandy 27. narozeniny a Ryan 28. Všem přeji všechno nejlepší a hodně úspěchů v tom, na čem jim záleží. :)) Níže bych je představila... ↓ ;))

Amanda Michalka, známá především jako jedna z členek skupiny Aly & Aj, kterou založila se svou starší sestou Alyson, se narodila 10. dubna 1991 v Torrance (Kalifornie,USA). Společně se svojí sestrou 'pracují' u společnosti Walt Disney, jsou tzv. Disney Stars, kde se potkali s dalšími kolegy jako je například Vanessa Hudgens, s kterou si Alyson zahrála ve filmu 'Bandslam' (Rock ze střední) a Ashley Tisdale, kamarádka jak Vanessy, tak Alyson (s ní Alyson můžeme vidět v novém filmu 'Hellcats') a mnoho dalších. :)) O samotné Amandě i jejím životu, moc známo není, proto bych se vrhla na filmy, ve kterých jsme ji mohli vidět.

Většinou hrála samé vedlejší role jako Ashley v hororu 'Six Feet Under' (Odpočívej v pokoji), dále tu máme roli Shannon Gressler ve filmech 'The Guardian' (Ten, kdo tě chrání), 'No Good Deed' (Hra o čas) a 'Swimming', 'Sensitive Jackals', které u nás neznáme. V roce 2006 si s Alysoon zahrály sestry Callumovi v Disney filmu 'Cow Belles' (Krásky od krav), myslím jediná její 'nejslavnější' role.

Koneckonců...se svou sestrou tvoří dobrý tým, tak proč by ne. :)) O rok později si střihla další hlavní roli v komedii 'Super Sweet 16: The Movie', kde se také objevuje se svou sestrou. :)) Ale co určitě stojí za zmíňku je skupina, kterou založila ze svou sestrou. Není známe kdy, ale společně vidaly dvě alba: 'Into The Rush', které vyšlo v roce 2005 a album z roku 2007, 'Insomniatic'. Mezi jejich nejznámější songy patří např.: 'Chemicals React', 'Potential Breakup Song' nebo 'Like Whoa'.

A pro zajímavost bych zmínila kluky, s kterými chodila: Joe Jonas (Tábor rocku 1, 2, J.O.N.A.S., Jonas L.A.), prostřední bratr skupiny The Jonas Brothers, s kterým měla románek v roce 2006. O dva roky později byla výdána se skateboardistou Ryanem Shleckerem a téhož roku začala dvouletý vztah s Bennetem Heimplem. Další dvouletý vztah měla v roce 2009, kdy chodila s hercem Hunterem Parrishem ('Tráva', Rodinná dovolená a jiné neštěstí, Mezi řádky) a zatím jejím posledním přítelem byl nám fanouškům neznámý Ryan Blair.
Haley Joel Osment se narodil 10. dubna 1988 v Los Angeles (Kalifornie, USA). Je považován za nejlepšího dětského herce naší generace. Syn herce Eugena a učitelky Theresy Osmentových byl vybrán pro svět filmu už ve svých 4 letech reežisérem, kterému pokapal stůl na castingu, kam ho doprovázeli rodiče. Po már měsících dostal malou, ale nezapomenutelnou roli v romantickém dramatu 'Forrest Gump' (Forrest Gump) jako jeho syn. Měl menší, dalo by se říct bezvýznamné, role ve filmech: 'Mixed Nuts' (Blázni a poloblázni), 'The Pretender' (Chameleón), 'Last Stand at Saber River' (Na život a na smrt). Hostoval v jednom díle známého seriálu 'Walker, Twxas Ranger'.

Dále následovaly role pro televizi a namlouvání kreslených postaviček. Jeho hlas můžeme slyšet v pohádkách jako je: 'Beauty and the Beast: The Enchanted' (Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce), 'Family Guy' (Griffinovi), 'The Hunchback of Notre Dame II' (Zvoník u Matky Boží 2), 'The Country Bears' (Country Bears) a také v 'The Jungle Book 2' (Kniha džunglí 2). Fe filmu 'The Sixth Sense' (Šestý smysl) dokázal, že perfektně zvládá dramatické role. Prorazil cestu a dal o sobě vědět. Jeho šokující podání pronásledováného Cola Seara mu přineslo nominaci na Oscara ve věku 11 let a nezapomenutelnou poctu od Michaela Cainea (Pohřeb v Londýně, Orel přistává, Po dobrodružství Poseidonu, Čtvrtý protokol, Jack Rozparovač, Aljaška v plamenech, 20 tisíc mil pod mořem, Slečna drsňák, Moje krásná čarodějka, Temný rytíř). A od té doby, kdy podal stejně vynikající výkon v 'Pay It Dorward' (Pošli to dál) se natrvalo usadil mezi těmi nejlepšími herci. Dále jste ho mohli vidět fe filmech: 'Edges of the Lord' (Moje válka), 'Artifical Intelligence: All' (A.I. - Umělá inteligence) a 'Secondhand Lions' (Zasloužilí lvi).

Zajímavosti: Je starším bratem Emily Osment (Hodina duchů, Soccer Mom, Hannah Montana - Ve filmu, Táta v trapu), známé jako Lilly Truscott ze seriálu Hannah Montana. Je nejmladším filmovým vítězem Filmové ceny MTV. Miluje ještěrky, které moc rád chytá o prázdninách a má dva gekony.
Mandy Moore, celým jménem Mandy Leigh Moore, se narodila 10. dubna 1984 ve městě Nashua ve státě New Hamúpshire (USA). Pochází z Astrálie, má jenom otce, který je pilot a jednu sestru. Její matka byla reportérka. Poté, co zhlédla muzikál 'Oklahoma!', se rohodla, že chce být jednou zpěvačka. Jako dítě několikrát nazpívala národní hymnu na atletických soutěžích v blézkém okolí. Stala se známou jako dívka pějící národní hymnu, a když se v roce 2005 s otcem vracela z dovolené z Hawaje, tak si ji na letišti všiml hledač talentů a nabídl jí místo v modelingové agentuře. Mandy neváhala, domluvila se s otcem a začala jezdit po světě. Tehdy začala její kariéra modelky. Ve čtrnácti nahrávala pro studio v Orlandu a poté se dostala k nahrávací společnosti Sony 550 Music. V patnácti vydala svoje první album "So Real" a svoji první tour absolvovala s Backstreet Boys. Poté se trošku stáhla z veřejného povědomí a začala chodit na střední katolickou školu se zaměřením na korespondenci. V roce 2005, v jejích 19 letech, ji její kamarád Román Fonseca, přihlásil do soutěže Miss. Během této soutěže se stala miláčkem poroty i diváků a získala oba tituly (titul Miss a Miss sympatie). Diváky ohromila tak, že dostala celých 70% hlasů! Stala se tak 1. historickou miss PlanetSims. Díky výhře v Miss postoupila do Miss World. Přestože prodejnost jejich desek nelámala žebříčky, dokázala, že má talent jak pro zpěv, tak pro hraní.

Na obrazovkách mohli zahlédnout poprvé v roce 1994, kdy si zahrála malé role ve filmech: 'Touched by an Angel' (Dotek anděla), 'The Princess Diaries' (Deník princezny) nebo 'Dr. Dolittle 2'. Svým talentem nás ohromila v roce 2002 ve filmu 'A Walk to Remember' (Dlouhá cesta), který odstartoval hereckou kariéru. V roce 2002 v romantickém dramatu 'Try Seventeen' (Sladkých 17) hraje Lisu, ctižádostivou herečku, kde hraje i Elijah Wood, známý hlavně díky filmům 'The Lord of the Rings' (Pán Prstenů) a o rok později je tu další romantické drama 'How to Deal' (Láskou praštěná). V roce 2004 je tu další hlavní role, tentokrát v romantické komedii jako dcera prezidenta spojených států. Anna Fisher touží po svobodě, která jí je nakonec dopřána pod dohledem tajného agenta Bena, kterého hraje herec Matthew Goode (Math Point - Hra osudu, Svatba ve třech, Strážci, A Single Man). Také hostovala v seriálech - 'Grey's Anatomy' (Chirurgové) a v seriále 'How I Met Your Mother' (Jak jsem poznal vaši matku) hrála samu sebe. Namluvila Nitu v animované pohádce 'Brother Bear 2' (Medvědí bratři 2) a v loňském roce princeznu Rapunzel z pohádky od Walt Disney 'Tangled' (Na vlásku). Další malé role: Sandy - 'Racing Stripes' (Rychlý Stripes), Sally Kendoo - 'American Dreams' (Hledáme Ydol) a Sadie Jones v 'License to Wed' (Kněz je poděs). V roce 2007 si zahrála dceru Diane Keaton (Klub odložených žen, Lepší pozdě nežli později) a mladší sestru Lauren Graham (Gilmorova děvčata) a Piper Perabo (Divoké kočky, Dvanáct do tuctu 1, 2, Dokonalé protiklady, Svatba ve třech) v romantické komedii 'Because I Said So' (Vdáš se a basta!). MIMOCHODEM.. TENHLE FILM DOPORUČUJI!! ;))

Oslavenci 09/04 2011 °° Happy Birthday Elle & Kristen & Jesse & Leighton

9. dubna 2011 v 21:56 | Haanulaaa |  • diary
Pro dnešní den jsem vybrala snad nejvíc celebrit, co jsem kdy vybírala. :D Bude to docela dlouhý a vyčerpávající článek, proto bych se do toho pustila. :)) Jako první vám je představím... 09/04 2011 slaví narozeniny hollywoodské celebrity Elle Fanning, Kristen Stewart, Jesse McCartney & Leighton Meester.

Mary Elle Fanning, mladší sestra známejší Dakoty Fanning (Holky z lepší společnosti, Muž v ohni, Válka světů, hra na schovávanou, Snílek, Šarlotina pavučinka, Tajný život včel, Twilight sága: Nový měsíc, The Runaways) se narodila 09/04 1998 v Georgii (Conyers, USA). Její cesta ke hvězdám začala z filmem 'I Am Sam' (Jmenuji se Sam), kde hrála mladší verzi své sestry Dakoty, která ve filmu hrála právě Lucy a také ve filmu Taken, kde Dakota hrála.

První role nezávyslá na sestře přišla s filmem 'Dady Day Care' (Bláznivá školka), kde si zahrála holčičku Jamie. Dále si zahrála fe filmech jako 'Babel' (Babel) s Bradem Pittem (Legenda o vášni, Interwiew s upírem, Odvrácená strana Slunce, Sedm let v Tibetu, Tichý nepřitel, Seznamte se, Joe Black, Klub rváčů, Spy Game, Dannyho parťáci 1, 2, 3, Trója, Pan a paní Smithovi). Jako Phoebe Lichten prožila příběh v říši divů, která touží hrát ve školním představení Alenky v říši divů. Je řeč o filmu 'Phoebe in Wonderland' (Phoebe v říši divů). Dále tu máme film 'Somewhere' (Odnikud nikam).
Kristen Jaymes Stewart, jedna z mých oblíbených hereček, se narodila před 21 lety (09/04 1990) v Los Angeles (Kalifornie, USA). Její první větší role byla Sarah Altman ve filmu 'Panic Room' (Úkryt), kde si zahrála s Jodie Foster (Znásilnění, Mlčení jehňátek, Anna a král, Tajemný let, Zapomenutý ostrov). Dále tu máme filmy jako 'Cold Creek Manor' (Cold Creek Manor) z roku 2003, o rok později si zahrála ve filmu 'Undertow' (Undertow) a potom tu máme film 'Speak' (Mluv), který stojí za zmíňku. Melinda Sordido, dívka z deváté třídy, kterou si tu zahrála, prožila zážitek, na který by nejradši zapomněla, ale okolí jí to nedovolí. Já osobně jsem tenhle film neviděla, ale chystám se na něj.

Dále tu máme 'Catch Thad Kid' (Chyťte tu holku), kde se potkala s Corbinem Bleu (Let 29, Muzikál ze střední 1, 2, 3, Jdi do toho!). 'Zathura: A Space Adventure' (Zathura: Vesmírné dobrodružstí) má podobný příběh jako 'Jumanji' (Jumanji) s Robinem Williamsem. Pamatujete?? :D Tak v Zathuře si Kristen zahrála sestrou dvou chlapců, kdeří našli hru Zathura a prožívají vesmírné dobrodružstí. Dokonce zmrazí i svou sestru (Kristen). :D Dále bych tu měla jeden horor, který jsem už viděla a tím je 'The Messengers' (Prokletí domu slunečnic) - určitě stojí za to. ;)) Dále bych zmínila film z roku 2007 'In the Land of Women' (Na území žen), kde se jí zalíbí spisovatel Carter Webb v podání Adama Brodyho (Gilmorova děvčata, O.C.).

A to bych se dostala k mánii kolem Twilight ságy, která začala v roce 2008. Při natáčení potkala spoustu nových přátel - hlavně Nikki Reed (Třináctka), s kterou je prý nejlepší kamarádka. A hlavně nesmím zapomenout na Roberta Pattinsona (Harry Potter, Nezapomeň na mě), do kterého se zamilovala na první pohled, a s kterým prý plánuje netradiční svatbu a místo prstýnku si chtějí vytetovat dvě potkovy na bok jako symbol oddanosti a přátelství. Role Belly Swan v čtyřech dílech Twilight ságy (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk, který přijde do kin už tento rok na podzim), jí proslavila natolik, že jí zná prakticky celý svět. A nechci zapomenout na film 'The Runaways', (The Runaways), který byl natočený minulý rok a kde se více skamarádila se známou upírkou z New Moon, Jane Volturi, kterou hraje Dakota Fanning (Holky z lepší společnsoti, Muž v ohni, Válka světů, Hra na schovávanou, Snílek, Šarlotina pavučina, Tajný život včel).

Nevím jak vy, ale já se hrozně těším na Breaking Dawn!! :)) Kristen nám ještě předvede, co v ní je. :)) Hodně štěstí.. ♥
Jesse McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New Yorku Ginger a Scotovi McCartney. Má mladší sourozence - sestru Leu a bráchu Timmyho. Jesse je skotského, irského a anglického původu a je křesťan. Se svými sourozenci vyrůstal v Ardsley (New York), nyní údajně žije v L.A.. První velký zom nastal v roce 1994, kdy v sedmi letech hrál na Brodway - 'The King & I'. Jesse měl rád hudbu, proto se přidal do skupiny Sugar Beats. V roce 1997 byli nominováni na cenu Grammy. V roce 1998 se vrátil k hraní a oslavil úspěch jako Chandler v seriálu 'All My Children'. Získal mnoho nominací ocenení - například vyhrál cenu za nejmladšího herce, cenu za nejlepšího výkon v TV seriálu, nejzajímavější dětský herec a nejzajímavější mladý herec.

V roce 1999 se přidal do skupiny Dream Street, v které byl nejmladší. Před rozpadem v roce 2002 získali platinu. Kariéra ve skupině Dream Street mu přispěla pro jeho rozjezd na sólovou dráhu. Jeho píseň 'Best Day of My Life' zazněla ve filmu 'A Cinderela Story' s Hilary Duff (Casper a Wendy, Lizzie McGuire - u nás známé jenom Italské prázdniny, Kadetka Kelly, Dvanáct do tuctu 1, 2, Agent Cody Banks, Nikdy to nevzdávej!, Pan Božský, Holky v balíku, Greta) a Chadem Michaelem Murrayem (Gilmorova děvčata, One Tree Hill, Osamělý strážce, Mezi námi děvčata, Dům voskových figurín). A samozřejmě duet s Anne Hadhaway (Deník princezny 1, 2,Odvrácená strana nebe, Zkrocená hora, Vášeň a cit, Rachel se vdává, Cestující, Dostaňte agenta Smarta, Válka nevěst, Na sv. Valentýna, Láska a jiné závislosti, Alenka v říši divů) 'Don't Go Breaking My Heart' k filmu 'Ella Enchanted' (Zakletá Ella), kde Anne hrála hlavní roli - Elly. V roce 2003 Jesse vydal první desku z názvem 'JMac', na kterém byli tři songy - 'Beautiful Soul', 'Don't You' a 'Why Don't You Kiss Herr?".

V roce 2004 se opět vrací ke hraní a přijme roli Bradona Westerlyho v oblíbenem seriálu 'Summerland' (Kalifornské léto), kde si zahrálo spousta dalších známých herců a hereček jako například Lori Loughin, Ryan Kwanten, Shawn Christian, Kay Panabaker, Zac Efron a mnoho dalších. V roce 2004 je na světě druhé album 'Beautiful Soul', kterého se prodalo více jak 1.5 milionů kusů a bylo oceněné platinou. Ve videoklipu k této písničce se poprvé ukazuje s jeho dlouholetou přítelkyní Katie Cassidy. Poprvé se setkali v patnácti letech v Kalifornii, kde se potkali na koncertech 'Dream Street', ale spolu začali chodit v roce 2004. V roce 2005 vyhrál Teen Hottie na Teen Choice Awards. O rok později vydává druhé album 'Right Where You Want Me', pro které si složil jedenáct songů. Song 'Invincible', které album obsahuje, který vypráví o době, kdy to pro Jesseho nebylo jednoduché - zemřel mu kámoš kvůli řízení pod vlivem alkaholu. V roce 2008 se rozchází s Cassidy, vychází album 'Departure' (překlad: Odchod) a natáčí film 'Keith' (Keith) - mimochodem... nádherný příběh - DOPORUČUJI... ♥

Pro společnost 'Walt Disney' je jeden z nejpopulárnějších herců a jeho hals jste mohli slyšet v animácích 'Alvin and the Chipmunks' (Alvin a Chipmunkové) - Theorode, 'The Tinker Bell Movie' (Zvonilka) - Terence, 'Unstable Fables 3: Pigs & a Baby' (Bajky naruby 3: prasátka a nemluvně) - Lucky. Jako jeho fanynka se těším na další jeho písničky a hlavně na další filmy, které si budu moct oblíbit. :))
Leighton Marissa Claire Meester se narodila 9. dubna 1986 na Floridě (Marco Island, USA). Její dětství nezačalo zrovna dobře - matka jí porodila, zatímco si odpikávala trest ve vězení za obchodování s drogami. Do doby, než její matku propustili, se o ni starala babička na Floridě. Má dva bratry - Marca a Douglase. Když jí bylo jedenáct, přestěhovala se s rodinou do New Yorku, kde začala pracovat jako modelka a seznámila se s fotografkou Sophií Coppolou. Na obrazovkách jsme ji mohli vidět, jak hostuje v různých seriálech, mezi kterými byl například seriál 'Law & Order' (Právo a pořádek), '7th Heaven' (Sedmé nebe), 'Crossing Jordan' (Drzá Jordan), '24' (24 hodin), 'CSI: Miami' (Kriminálka Miami), 'Veronica Mars' (Veronica Mars).... V roce 2005 přihází vytoužená role - 'Hangman's Curse' (Katova kletba), což je podle popisu nejspíš nějaký horor. Tento rok také získala stálou roli v seriálu 'Surface', který se k nám nedostal. Přichází další hostování v další seriálech: 'Numb3rs' (Vražedná čísla) a 'Shark' (Žralok).

A to bych se dostala k její nejúspěšnější roli Blair Waldorf v seriálu 'Gossip Girl' (Super drbna), další mánie vedle Twilight ságy a The Vampire Diaries. :D V tomto roce na ni můžeme těšit ve filmu 'Monte Carlo', kde si zahraje se Selenou Gomez (Hannah Montana, Kouzelníci z Waverly, A zase jedna popelka, KOuzelníci z Waverly - film, Program na ochranu princezen), Cory Monteith (Glee) a Katie Cassidy (Sedmé nebe, Super drbna, Melrose Place).

Miluje zpěv a zpívat jsme ji mohli ve filmu 'Drive Thru'.

Oslavenci 07/04 2001 °° Edward Speleers & Duncan James

7. dubna 2011 v 8:00 | Haanulaaa |  • diary
Zdravím!! :)) Jsem tu, abych napsala článek s dnešními oslavenci. A kdo že to vlastně je?? Edward Speleers, známý jako Eragon a člen skupiny Blue, Duncan James. Edward slaví 23. narozeniny a Duncan 33. Happy B'Day Boys. :))

Edward John Speleers se narodil 07.04. 1988 v Anglii (Chichester). Pochází z rozvedené rodiny a nemá žádné sourozence. Matka se přestěhovala do Španělska, otec pracuje jako finanční konzultant v Londýně. Jeho první rolí před kamerou byla v krátkém snímečku s názvem 'Metropolis' novozélandského režiséra Charlieho Bleakleyho. Účastnil se castingů na roli Petra k filmu Letopisy narnie a Hannibal Rising, ale ani jednu roli nezískal.

V roce 2006 byl pozván na casting na roli Eragona do prvního dílu a konkurz vyhrál. A právě touhle rolí se u nás proslavil. To je také jeho jediný film, kde jsme ho zatím mohli vidět. Proto bych se u tohohle filmu pozastavila a napsala něco málo o ději. Je to příběh o přátelství mezi chlapcem a drakem - Safirou. Zprvu příběh popisuje, jak dráček poznává život a 'učí se' být drakem. Později přichází svět nebezpečí a intrik, které přinesou soustu potíží, ale i dobrodružství. Film byl natočený podle románu Christophera Paola, která se stala senzací na trhu a v roce 2003 se jej během pouhých 6 měsíců prodalo přes milion výtisků. Tento 23. mladík má život ještě před sebou a je jen na mě, jak si poradí. :)) Rozhodně si myslím, že Eragona zahrál skvěle, tak snad ho brzy zase v nějakém filmu uvidíme. :))


Duncan James, bývalý člen skupiny Blue, je dalším dnešním oslavencem. :)) Narodil se před 33 lety v Anglii (Salisbury). Jeho matku Fionu Inglis opustil otec Simon Roscoe, když byla těhotná. Po dlouhém stěhování se nakonec usadili v Bournemouthu, kde žili do Duncenových 13 let, pak se přestěhovali s Fioniným přítelem do východního Devonu. Duncan šel do Sidmouth College, kde začal hrát v divadle. Jeho divadelní učitelka, Angela Davies, ho podporovala a věřila, že on bude hvězda jevišť.

Duncan vždycky toužil po tom, aby byl slavný. Bohužel neměli dost peněz, proto si musel začít vydělávat sám. Dělal prakticky cokoliv, aby získal peníze a zpíval v různých barech a hospodách, kde se setkal s Antonym Costou, kterému se Duncan líbil. A právě tehdy vznikla skupina Blue, kterou založil spolu s kamarády Leehem Ryanem a Simonem Webbeou.

'All Rise', jejich první singl, se umístil na 4. místě v Britské hitparádě, který pro ně byl velkým úspěchem. Skupina Blue spolu byli pět 5 let a natočili 4 alba (All Rise, One Love, Guilty a Best of Blue). Potom se každý vydal svou vlastní cestou. Duncenovi v roce 2006 vyšlo sólové album 'Future Past'.

Oslavenci 04/04 2011 °° Heath Ledger

4. dubna 2011 v 21:25 | Haanulaaa |  • diary
A to bych se konečně dneska dostala k dnešním oslavencům, kde jsem si vybrala netypického oslavence. Je jím Heath Ledger. Jestli si dobře pamatujete, hodně se o něm psalo, když před třemi roky umřel. Stejně tomu pořád nechci uvěřit... je to hrozný, jak to letí... Myslela jsem si, že to bylo minulý rok. :(( Každopádně... Ledger by dnes oslavil 32. narozeniny a měla jsem ho jako herce strašně ráda, proto bych tento den chtěla věnovat jen jemu.

Australský herec pocházející z Perthu se narodil 4. dubna roku 1979. O herectví se začal zajímat už na základní škole a své první herecké zkušenosti získal působením Guildforském divadelním představení (na jeho základní škole). Nejdřívě ho diváci v televizi mohli vidět v australských show, úplně první byla v roce 1992 'Clowning Around', o rok později 'Ship to Shore', významná role přišla v roce 1996 v show 'Sweat', kde si zahrál roli homosexuálního cyklisty.

Jako první ho proslavil film 'A Knight's Tale' (Příběh rytíře), krásný příběh odehrávající se ve 14. století, který vypráví příběh o chlapci, který chtěl změnit svůj osut. William Thatcher, jak zní jeho role, pozná lásku, nesnáse, skoro ho zabijí, ale nebyla by to romantika, kdyby nedopadl dobře. Koneckonců...tohle by jste měli posoudit sami. ;)) Pokud plánujete zkouknout nějaký film, určitě doporučuji, stojí za to. :))

Ale Příběhem rytíře jeho kariéra nezačíná... dva roky předtím, v roce 1999, si zahrál po boku Julii Stiles (Zůstaň se mnou, Úsměv Mony Lisy, Carolina, Princ a já) hlavní dvojici ve filmu, inspirovaném Shakespearem, '10 Things I Hate About You' (10 důvodů, proč tě nenávidím). Kombinace střední školy a románem, který zná snad každá generace, se mi líbil. O rok si zahraje syna Mela Gibsona (Srtonostná zbraň 1,2,3,4, Pták na drátě, Věčně mladý, Po čem ženy touží) ve filmu 'The Patriot' (Patriot). Další filmy, které stoprocentně stojí za zmíňku, jsou 'Ned Kelly' (Ned Kelly), 'Casanova' (Casanova), příběh z 18. století v Benátkách, 'The Brothers Grimm' (Kledba bratří Grimmů) s Mattem Damonem (Vyvolávač deště, Krása divokých koní, Agent bez minulosti) a kde si dokonce zahrálo i pár českých herců.

Kouzelný příběh lásky a přátelství od režiséra Anga Leeho, 'Brokeback Mountain' (Zkrocená hora), vypráví příběh dvou mladých mužů - ranžera a kovboje -, kteří se stali přáteli na celý život. Heath, Ennis Del Mar a Jake (Jake Gyllenhaal - Říjnové nebe, Donnie Darko, Hodná holka, Den poté, Princ z Persie: Písky času), podle mě předvedli to nejlepší, co v nich je. Ne každý dokáže hrát to, co není a mnozí z nás ví, jak na tom hoši jsou. :)) Gratulace...

A to bych se dostala ke konci jeho filmové kariéry... V roce 2006 se v romantickém dramatu 'Candy' (Candy) setkal s Abbie Cornish (???) a hlavně jeho poslední film, který nestihl dotočit, 'The Dark Knight' (Temný rytíř). Nevím přesně, jak to s posledním filmem bylo, ale četla jsem, že ho na jeho počest dotočili přátelé jako je Jude Law (Oscar Wilde, Na dotek, Prázdniny, Sherlock Holmes 1,2) a další hvězdy, mezi kterými je Tom Cruise (Riskantní podnik, Legenda, Rain Man, Koktejl, Narozen 4. července, Bouřlivé dny, Pár správných chlapů, Navždy a daleko, Firma, Interwiew s upírem, Mission: Impossible 1,2,3,4, Jerry Maguire, Spalující touha, Vanilkové nebe, Poslední samuraj, Valkýra). Peníze, které film vydělal, se rozhodli jako správní kamarádi věnovat jeho dceři Matildě, které v říjnu bylo pět let. Krásný čin, kamarádi. :))

Závěrem:
Hollywood v poslední době přišel o hodně dobrých herců a Heath je určitě jeden z nich.
Jeho filmy tu s námi budou dál a jeho manželce bych určitě popřála hodně síly k novému životu a hodně šťastných chvil s jejich dcerkou Matildou. :)) Třeba se vidá jako její rodiče na filmovou cestu. ♥

Oslavenci 03/04 2011 °° Amanda Bynes & Leona Lewis

4. dubna 2011 v 21:25 | Haanulaaa |  • diary
Včera jsem měla hodně učení, proto jsem se ani na blog nedostala a nestihla jsem napsat včerejší oslavence, proto bych to chtěla napravit a popřát dvěma zahraničním celebritám k narozeninám. Podle obrázků nebo nadpisu už jste mohli poznat, že se jedná o Amandu Bynes a Leonu Lewis. Přeji všechno nejlepší !! :))

Amanda oslavila 25. narozeniny a Leona 26. Jsou to holky v nejlepších letech a těším se na to, co nám ještě předvedou. :)) Dále bych je krátce představila... ↓

Herečka, zpěvačka a módní návrhářka pochází z Kalifornie (Thousand Oaks, USA), její celé jméno je Amanda Laura Bynes. Jako herečka se začala prezentovat už od svých 10 let. Ve dvanácti měla svou vlastní show 'The Amanda show', za kterou obdržela cenu za nejlepší herečku Kid's Choice Awards. Podle mě její pevní nejznámější rolí byla Daphne Reynolds ve filmu 'What I Like a Girl Wants' (Co ta holka chce), ale rozhodně ji můžete znát z jiných filmů, například 'What I About You' (Co mám na tobě nejradši), 'Big Fat Liar' (Velký tlustý lhář), 'Love Wrecked' (Ztroskotaná láska) s Chrisem Carmackem (The O.C.), 'She's the Man' (Super náhlradník), kde si zahrála s Channingem Tattumem (Let's Dance, Let's Dance 2: The Streets Dance, Milý Johne), 'Sydney White' (Královna ročníku) a nesmím zapomenout na Haispray se Zacem Efronem (High school musical 1,2,3, Znovu 17, Kalifornské léto, Vítězný hřebec) a dalšími známými celebritami jako je John Travolta (Pomáda, Kdopak to mluví). Jako fanynka Amandy doufám, že se objeví v dalších filmech a ještě nám předvede, co v ní je. :)) Happy Birthday !! ♥

Leona Lewis, známá jako herečka, skladatelka a modelka, se proslavila díky soutěži X-Faktor v Británii. Narodila se v Londýně (Islington, USA). V roce 2007 vydala své první album z názvem 'Spirit', o rok později 'Twilight' a v rore 2009 vyšlo album 'Echo'. Nazpívala píseň k filmu Avatar. Leona je žádaná, úspěšná, laskavá a krásná zpěvačka, ale přesto stojí nohama pevně na zemi. Proto jí přeji ke krásným 27. narozeninám hodně úspěchů a další desky, které určitě potěší jak ji, tak její fanoušky. Happy Birthday!! :))

Past version # 016: The Twilight saga - Eclipse

4. dubna 2011 v 9:00 | Haanulaaa |  • past layouts
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29/03 2011 - 11/07 2011 ║ © Haňulaa (me..) ║ spokojenost: 90% ║ náhled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POHŘEB

4. dubna 2011 v 7:40 | H a n u l a a |  New Moon - knížka online
18. POHŘEB

Spěchala jsem dolů po schodech a rozrazila dveře dokořán.
Samozřejmě to byl Jacob. I když Alice neviděla, nebyla hloupá.
Jacob stál asi šest kroků ode dveří, nos nakrčený odporem, ale jinak byl jeho obličej hladký - jako maska. Neobalamutil mě; viděla jsem, jak se mu slabě třesou ruce.
Nepřátelskost z něj přímo čišela. Připomnělo mi to to strašné odpoledne, kdy dal přednost Samovi přede mnou, a cítila jsem, jak se mi bojovně vysunula brada. Byla jsem připravená se hájit.
Jacobův Rabbit běžel za zatáčkou na volnoběh; za volantem seděl Jared a Embry byl na sedadle spolujezdce. Pochopila jsem, co to znamená: báli se nechat ho sem přijet samotného. Rozesmutnilo mě to a trochu i naštvalo. Cullenovi nebyli takoví.
"Ahoj," řekla jsem nakonec, když nepromluvil.
Jake našpulil rty a stále se držel ode dveří. Očima střelil přes přední část domu.
Zaskřípala jsem zuby. "Není tady. Potřebuješ něco?"
Zaváhal. "Jsi sama?"
"Ano." Povzdechla jsem si.

Edit 031

4. dubna 2011 v 7:38 | Haanulaaa |  • diary
Nééééé !! Právě jsem zjistila, že díly, které jsem měla přepsané a připravené na vložení, mi nejdou vložit do článku. :(( Asi to bude dýl trvat takže... pro teď končím a valím do školy. :((
Uvidím, co najdu jiného na zveřejnění. Mám tu akorát první kapitolu, kterou jsem přednastavila a zveřejní se v 7:40 a 7:45.
Odpoledne se podívám na další. :))


04/04 2011 °° Dnešní den na téma ... Eclipse

4. dubna 2011 v 7:00 | Haanulaaa |  • diary
Ahojte. :)) Jak se dneska máte?? Já jsem si přivstala a přišla jsem vám napsat, že dneska budu přidávat kapitoly do online knížky a tentokrát to bude Eclipse, třetí díl naší oblíbené Twilight ságy. :)) Třeba to někoho zaujme a počte si. :)) Taky jsem nafotila design, tak ho přidám do rubriky design a také do článků se všema designama mého blogu. :)) Ten najdete v menu pod nadpisem WELCOME... ;))

Dostala jsem jeden nápad... už delší dobu uvažuji o tom, že bych shooty celebrit, které se chystám přidávat, vkládala v dobré kvalitě a velikosti na jiný blog a sem vkládala miniatury odkazující na nějaký 'ukládací' server a pod článek dala odkaz na galerii. Zatím je to jenom nápad a nevím, jak daleko bude uskutečněn. Uvidíme...

Tak já valím do školy... hodně štěstí a ať se vám daří. :))
COPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist