Červenec 2011

• knížka online / eclipse - zatmění •

31. července 2011 v 19:14 | Haanulaaa
-------------------------------------------------
• obálky k 3. dílu Twilight ságy ..
-------------------------------------------------
• o čem Eclipse je ?? ve zkratce ..
-------------------------------------------------
• kapitoly Eclipse ..
-------------------------------------------------
» HLÁŠKY «
• co kdo řekl ve 3. díle ..
-------------------------------------------------
• přečti si Eclipse ..
-------------------------------------------------

The Twilight saga Books je moje tvorba, nad kterou strávím hodně času ..
PROTO POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT, NEZAPOMEŇ NA ZDROJ !!
!! POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT, NAPŘED SI PŘEČTI MOJE PRAVIDLA !!

Edit 032

31. července 2011 v 19:04 | Haanulaaa |  • diary

- PŘEDNASTAVENO -

Adminka tu není.. více se dozvíš v článku zde..

Nevím, kdy se v neděli vrátíme, tak jsem něco málo přednastavila i na dnešek a zveřejnila jsem Epilog New Moon, takže jak dojedu, začnu třetím dílem - Eclipse ;))

Užívejte prázdnin... jak budu mít sílu, ozvu se. :P :D

H.

SMLOUVA

31. července 2011 v 18:58 | Haanulaaa |  New Moon - knížka online
EPILOG

SMLOUVA

Téměř všechno se vrátilo k normálu - tomu dobrému normálu před Edwardovým odchodem - v kratším čase, než bych věřila, že bude možné. V nemocnici přivítali Carlislea zpátky s otevřenou náručí a ani se nenamáhali skrývat svou radost, že se Esme život v L. A. tak málo líbil. Díky testu z matematiky, který jsem prošvihla, když jsem byla v zahraničí, odmaturovali Alice s Edwardem lépe než já. Najednou byla vysoká škola prioritou číslo jedna (vysoká škola byla stále plán B, kdyby mě náhodou Edwardova nabídka přiměla zavrhnout variantu s Carlislem po maturitě). Mnoho termínů mi uteklo, ale Edward mi každý den nosil k vyplňování nové stohy přihlášek. On už si prošel Harvardem, takže mu nevadilo, že kvůli mému otálení oba možná příští rok skončíme na Peninsula Community College, zdejší provinční univerzitce.
Charlie ze mě neměl radost a s Edwardem nemluvil. Ale aspoň Edwardovi dovolil - během stanovených návštěvních hodin - chodit zase k nám domů. Já jsem jenom neměla dovoleno vycházet.
Jedinou výjimkou byla škola a práce, a tak jsem si poslední dobou obzvlášť oblíbila ty chmurné, kalné žluté zdi školních učeben. Velkou zásluhu na tom měla osoba, která sedala v lavici se mnou.
Edward doháněl svůj studijní plán od začátku roku, čímž se zase ocitl ve všech mých hodinách. Loni na podzim, po údajném stěhování Cullenových do L. A., bylo moje chování tak rozhozené, že se místo vedle mě nikdy neobsadilo. I Mike, vždycky dychtivý přijmout jakoukoli výhodu, si ode mě udržoval bezpečný odstup. Když se Edward vrátil, bylo to téměř, jako kdyby posledních osm měsíců byla jenom obtížná noční můra, která se doopravdy nikdy nestala.
Téměř, ale ne docela. Zaprvé tam byla ta situace s domácím vězením. A zadruhé, před loňským podzimem jsme nebyli nejlepší kamarádi s Jacobem Blackem. Takže se mi po něm tehdy samozřejmě nestýskalo.
Neměla jsem možnost jet do La Push a Jacob mě nechodil navštěvovat. Dokonce ani nebral moje telefonáty.
Volala jsem mu většinou v noci, poté, co Charlie přesně v devět vyhodil se zlověstným potěšením Edwarda z našeho domu, a předtím, než se Edward protáhl mým oknem dovnitř, když Charlie usnul. Vybrala jsem si tu dobu pro své marné telefonáty proto, že jsem si všimla, jak se Edward pokaždé podivně zatvářil, když jsem zmínila Jacobovo jméno. Tak nějak pohrdlivě a ostražitě… možná dokonce rozhněvaně. Tušila jsem, že má nějaké předsudky proti vlkodlakům, ačkoliv to nevyjadřoval slovně tak jasně jako Jacob, když mluvil o "pijavicích".
Takže jsem se o Jacobovi moc nezmiňovala.
Když jsem měla Edwarda vedle sebe, bylo těžké myslet na smutné věci - i na bývalého nejlepšího přítele, který byl mojí vinou právě teď asi velice nešťastný Když už jsem na Jaka myslela, vždycky jsem se cítila provinile, že na něj nemyslím víc.
Na programu byla zase pohádka. Princ se vrátil, zlá kletba byla zlomena. Nebyla jsem si přesně jistá, co udělat s tou zbylou, nevyřešenou postavou. Kde je jeho šťastně až do smrti?

HLASOVÁNÍ 2/2

30. července 2011 v 15:00 | Haanulaaa |  New Moon - knížka online
"Víš, Alice řekla Rosalii, že jsem skočila z útesu…" Zuřivě jsem se snažila vymyslet to tak, aby to do sebe zapadalo, abych se mohla držet pravdy co možná nejblíž, abych si svoje vysvětlení nepodkopala neschopností přesvědčivě lhát. Ale než jsem mohla pokračovat, Charlieho výraz mi připomněl, že nevěděl nic o žádném útesu.
Parádní průšvih. Jako kdybych už nebyla dost namočená.
"Tuším, že jsem ti o tom neřekla," vykoktala jsem. "To nic nebylo. Jenom jsem blbnula, byla jsem si zaplavat s Jakem… No, to je jedno, prostě Rosalie to řekla Edwardovi a on se zlobil. Ona to totiž náhodou podala tak, jako kdybych se snad chtěla zabít, nebo co. On pak nebral telefony, takže mě Alice odtáhla do… L. A., abych to vysvětlila osobně." Pokrčila jsem rameny, zoufale jsem doufala, že nebude tak rozrušený z mého úniku, že by mu uteklo parádní vysvětlení, které jsem mu právě poskytla.
Charlie zůstal stát jako opařený. "Ty ses opravdu snažila se zabít, Bello?"
"Ne, jasně že ne. Jenom jsme blbli s Jakem. Skoky z útesu. Děcka v La Push to dělají pořád. Jak jsem říkala, nic to nebylo."
Charlieho obličej se rozehřál - z úleku do rozpálené zuřivosti. "A co je vůbec Edwardovi Cullenovi po tom?" vyštěkl. "Celou tu dobu tě tu nechával samotnou, beze slova -"
Přerušila jsem ho. "Další nedorozumění."
Jeho obličej se znovu začervenal. "Takže on se vrátil?"
"Nejsem si jistá, jaký je jeho přesný plán. Myslím, že se vrátili všichni."
Zavrtěl hlavou, žíla na čele mu tepala. "Chci, aby ses od něj držela dál, Bello. Já mu nevěřím. Je pro tebe moc zkažený. Nedovolím, aby tě zase takhle rozhodil."
"Fajn," řekla jsem krátce.
Charlie se zhoupl na patách. "Och." Chvíli tápal, překvapeně vydechl. "Myslel jsem, že budeš dělat potíže."
"Taky jo." Dívala jsem se mu přímo do očí. "Chtěla jsem říct, fajn, já se odstěhuju."
Oči se mu vyvalily z důlků; obličej nabral hnědorudou barvu. Moje odhodlání zakolísalo, když jsem si začala dělat starosti o jeho zdraví. Nebyl mladší než Harry…
"Tati, já se nechci odstěhovat," řekla jsem mírnějším tónem. "Mám tě ráda. Vím, že si děláš starosti, ale v tomhle mi musíš důvěřovat. A musíš slevit ve svých názorech na Edwarda, pokud chceš, abych tu zůstala. Chceš, abych tady žila, nebo ne?"
"To není fér, Bello. Ty víš, že chci, abys tu zůstala."
"Pak buď na Edwarda milý, protože on bude pořád se mnou." Řekla jsem to s důvěrou. To přesvědčení bylo stále silné.
"Ne pod mou střechou!" zahřměl Charlie.
Ztěžka jsem si povzdechla. "Podívej, já ti dnes v noci - nebo už je asi ráno - nebudu dávat žádná další ultimáta. Jenom si to nech pár dní projít hlavou, ano? Ale měj na paměti, že jsme se s Edwardem dali dohromady a nikdo to nezmění."
"Bello!"
"Promysli si to," stála jsem na svém. "A zatímco to budeš dělat, mohl bys mi poskytnout trochu soukromí? Vážně potřebuju sprchu."
Charlie měl v obličeji podivný odstín fialové, ale odešel a práskl za sebou dveřmi. Slyšela jsem ho, jak rozzuřeně dupe dolů po schodech.
"Promiň mi to," zašeptala jsem.
"Ne že bych si nezasloužil něco mnohem horšího," zamručel. "Nezačínej si s Charliem nic kvůli mně, prosím tě."
"S tím si nedělej hlavu," vydechla jsem, zatímco jsem si posbírala toaletní potřeby a sadu čistého oblečení. "Začnu si přesně tolik, kolik je nutné, ani o chlup víc. Nebo se mi snažíš říct, že nemám kam jít?" Vykulila jsem oči v předstíraném zděšení.
"Přestěhovala by ses do domu plného upírů?"
"To je pravděpodobně to nejbezpečnější místo pro někoho, jako jsem já. Navíc…" Usmála jsem se. "Jestli mě Charlie vyhodí, pak není nutné čekat do maturity, že ne?"
Jeho čelist se napjala. "Tak dychtivá po věčném zatracení," zamručel.
"Víš, že tomu doopravdy nevěříš."
"Myslíš, že nevěřím?" zuřil.
"Ne. Nevěříš."
Hněvivě si mě měřil a chtěl něco říct, ale já jsem ho utnula.
"Kdybys doopravdy věřil, že jsi ztratil svou duši, tak když jsem tě našla ve Volteře, okamžitě by ti došlo, co se děje, a nemyslel by sis, že jsme mrtví oba společně. Ale tobě to nedošlo - řekl jsi, 'To je zvláštní. Carlisle měl pravdu'," připomněla jsem mu vítězoslavně. "Přece jen máš v sobě naději."
Protentokrát Edward nebyl schopen slova.
"Takže si oba zachovejme naději, ano?" navrhla jsem. "Ne že by na tom záleželo. Jestli zůstaneš se mnou, žádné nebe nepotřebuju."
Pomalu vstal a přistoupil ke mně, aby mi vzal obličej do dlaní a upřeně se mi podíval do očí. "Navždy," přísahal, stále trochu vyvedený z míry.
"Nic jiného nechci," řekla jsem a natáhla se na špičky, abych mu mohla vtisknout polibek.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The Twilight saga Books je moje tvorba, nad kterou strávím hodně času ..
PROTO POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT, NEZAPOMEŇ NA ZDROJ !!
!! POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT, NAPŘED SI PŘEČTI MOJE PRAVIDLA !!

HLASOVÁNÍ 1/2

30. července 2011 v 12:00 | Haanulaaa |  New Moon - knížka online
24. HLASOVÁNÍ

Neměl radost, to bylo z jeho tváře jasně patrné. Ale bez dalšího dohadování mě vzal do náruče a zlehka vyskočil z okna. Přistál s minimálním nárazem, jako kočka. Bylo to trochu výš, než jsem si představovala.
"Tak dobře," řekl a hlas mu vřel nesouhlasem. "Jdeme."
Vysadil si mě na záda a rozběhl se. I po celé té dlouhé době mi to připadalo jako rutina. Snadné. Něco takového se zřejmě nezapomíná, stejně jako třeba jízda na kole.
Když běžel lesem - dech měl klidný a vyrovnaný - bylo takové ticho a tma, že stromy letící kolem nás byly skoro neviditelné, a jenom podle vzduchu, který mi vanul do tváře, se dalo poznat, jak rychle uháníme. Vzduch byl vlhký; nepálily mě oči tak, jako když vanul vítr na velkém náměstí ve Volteře, a to bylo uklidňující. A také byla noc, po tom děsivém jasu. Tma mi připadala známá a ochranitelská jako ta tlustá deka, pod kterou jsem si hrávala jako dítě.
Vzpomněla jsem si, že dřív mě tohle běhání lesem děsilo, musela jsem zavírat oči. Teď mi to připadalo pošetilé. Měla jsem oči dokořán, bradu jsem si položila Edwardovi na rameno, tvář na krk. Ta rychlost ve mně vyvolávala radostné vzrušení. Bylo to stokrát lepší než na motorce.
Otočila jsem obličej k němu a přitiskla mu rty na studenou kamennou kůži na krku.
"Díky," řekl, zatímco kolem nás pádily nezřetelné, černé obrysy stromů. "Znamená to, že jsi usoudila, že jsi vzhůru?"
Zasmála jsem se. Šlo mi to snadno, přirozeně, bez námahy. Konečně mi připadalo správné se smát. "Ani ne. Spíš se snažím nevzbudit se. Ne dnes v noci."
"Však já už nějak získám zpátky tvou důvěru," zamručel si pro sebe. "Kdyby to mělo být to poslední, co udělám."
"Já ti věřím," ujistila jsem ho. "Ale sobě ne."

Oslavenci 30/07 2011 °° Joey King

30. července 2011 v 9:00 | Haanulaaa |  • diary

- PŘEDNASTAVENO -

Adminka tu není... více v článku zde..


Dnes slaví 11. narozeniny Joey King.


Joey King je malá herečka, která má předpoklady pro dobrou kariéru. Už jako malá hrála v jednom dílu seriálu 'The Suite Life of Zack and Cody' (Sladký život Zacka a Codyho) a před pár měsíci dotočila film, kde hraje spolu se Selenou Gomez hlavní roli - 'Ramona and Beezus'.

Happy Birthday!! :))


obrázek: Google
informace: Osobnosti

PRAVDA

27. července 2011 v 12:00 | Haanulaaa |  New Moon - knížka online
23. PRAVDA

Měla jsem pocit, že jsem spala hrozně dlouho - tělo jsem měla ztuhlé, jako kdybych se za celou tu dobu ani jednou nepohnula. Mysl jsem měla omámenou a pomalou; v hlavě mi závratně vířily podivné, barevné sny - sny a noční můry. Byly tak živé. Děsivé i nebeské, všechno smíchané dohromady v bizarním zmatku. Zažívala jsem hroznou netrpělivost a strach, měla jsem ten strašný pocit bezmoci, že nedokážu kmitat nohama dost rychle… A byla tam spousta příšer, červenookých ďáblů, kteří byli o to děsivější, že byli uhlazeně zdvořilí. Ten sen ve mně silně přetrvával - dokonce jsem si dokázala vzpomenout na jména. Ale nejpodivnější, nejsilnější pocit z toho snu nebyla hrůza. Nejjasnější postavou v tom snu byl anděl.
Bylo těžké pustit ho a probudit se. Ten sen se nechtěl dát odsunout do trezoru, kam jsem odkládala sny, v kterých jsem odmítala znovu účinkovat. Bojovala jsem s ním, zatímco moje mysl se postupně propracovávala k bdělosti a zaměřovala se na skutečnost. Nemohla jsem si vzpomenout, jaký je den v týdnu, ale byla jsem si jistá, že mě něco čeká, ať už schůzka s Jacobem, škola nebo práce. Zhluboka jsem se nadechla a přemítala, jak přežít další den.
Něco studeného se zlehka dotklo mého čela.
Přitiskla jsem oči pevněji k sobě. Zdálo se, že pořád sním, a ten sen je mimořádně živý. Byla jsem tak blízko probuzení… každou vteřinu se vytrhnu ze spánku a sen bude pryč.
Ale uvědomila jsem si, že mi to připadá až příliš skutečné, a to by mi mohlo přinést potíže. Kamenné paže, které mě objímaly, byly až příliš hmotné. Kdybych to nechala zajít dál, později bych toho litovala. S odevzdaným povzdechem jsem rozlepila víčka, abych tu iluzi rozehnala.
"Ach!" zalapala jsem po dechu a zakryla si oči pěstmi.
No jasně, zašla jsem příliš daleko; udělala jsem chybu, když jsem dovolila, aby se mi představivost takhle vymkla z ruky. Dobře, tak "dovolila" nebylo to správné slovo. Přinutila jsem ji, aby se mi vymkla z ruky - spíš se dá říct, že jsem slídila za svými halucinacemi - a teď mě moje mysl doběhla.
Trvalo mi méně než půl vteřiny uvědomit si, že když už jsem teď stejně blázen, můžu si klidně vychutnávat přeludy, pokud jsou příjemné.
Znovu jsem otevřela oči - a Edward tam stále byl, jeho dokonalý obličej se skláněl jen pár centimetrů nad mým.
"Vylekal jsem tě?" zeptal se úzkostlivě tichým hlasem.

Oslavenci 27/07 2011 °° Indiana Evans + Isabel Harley

27. července 2011 v 9:00 | Haanulaaa |  • diary
- PŘEDNASTAVENO -
Adminka tu není - více v článku zde..

Dnešním oslavencem je herečka a zpěvačka Indiana Evans i její seriálová postava, mořská panna, Isabel Harley.


Jak už jsem psla na začátku, Indianu proslavila hlavně role Isabely v seriálu 'H2O: Just Add Water' (H2O: Stačí přidat vodu), kde si zahrála ve třetí sérii.

Indiana Evans je australská zpěvačka, která v roce 1997 vydala své první album: 'My world', kde má svých 14 písniček a 3 znich složila sama s pomocí svých rodičů.


Isabela Harley je jedna z hlavních postav třetí série 'H2O: Just Add Water' (H2o: Staří přidat vodu), seriál, který je z produkce Disney. Její nejlepší kamarádky jsou Cleo Sertori a Rikki Chadwick.

Happy Birthday Girls!! :))


zdroj obrázků: Google
zdroj informací: Osobnosti

LET

26. července 2011 v 12:00 | Haanulaaa |  New Moon - knížka online
22. LET

Demetri nás nechal ve vesele honosné recepční místnosti, kde žena jménem Gianna stále zaujímala své místo za nablýskaným pultem. Ze skrytých reproduktorů cinkala radostná, neškodná hudba.
"Neodcházejte, dokud se nesetmí," varoval nás.
Edward přikývl a Demetri spěchal pryč.
Zdálo se, že Giannu vůbec nepřekvapilo to, co slyšela, ačkoliv se dívala na Edwardův vypůjčený plášť se zlomyslným zájmem.
"Jsi v pořádku?" zeptal se Edward šeptem, příliš tiše, aby ho ta žena mohla slyšet. Jeho hlas byl hrubý - jestli je u sametu něco takového možné - úzkostí. Říkala jsem si, že je ještě ve stresu z naší situace.
"Radši ji nech, aby si sedla, nebo upadne," nabádala ho Alice. "Je úplně bez sebe."
Až v tu chvíli jsem si uvědomila, že se třesu, silně se třesu, celé mé tělo vibrovalo, až mi zuby drnčely. Místnost kolem mě tančila, všechno jsem viděla rozmazaně. Jednu divokou sekundu jsem přemítala, jestli se takhle cítí Jacob těsně předtím, než se promění ve vlkodlaka.
Slyšela jsem zvuk, který nedával smysl, podivný, trhavý protějšek k jinak veselé doprovodné hudbě. Rozrušená chvěním jsem nedokázala poznat, odkud vychází.
"Šš, Bello, šš," konejšil mě Edward a táhl mě k pohovce co nejdál od té zvědavé ženské za pultem.
"Myslím, že se jí zmocňuje hysterie. Možná bys jí měl dát facku," navrhla Alice.

Oslavenci 26/07 2011 °° Taylor Momsen

26. července 2011 v 9:00 | Haanulaaa |  • diary

- PŘEDNASTAVENO -

Adminka tu není.. více se dozvíč v článku zde..

Dneska své 17. narozeniny slaví zpěvačka a herečka Taylor Momsen..


U nás se o ní nejvíce mluví ve spojitosti s Jenny Humphrey, kterou Taylor hraje v seriále 'Gossip Girl' (Super drbna).
A věděli jste, že jako malá hrála Cindy Lou Who ve Vánoční pohádce 'Grinch' ??
Mno já jsem úplně čučela. :o Taylor.. černé oči, styl rebelky a jako malá holočička hrála takovou.. malou holčičku? Mno nevěřila jsem, ale je to tak !! :D
Taylor Michel Momsen se narodila 26.července 1993 v St.Louis, Missouri, rodičům Michaelovi a Collette Momsenovým.

S hraním začala ve 3 letech s přírodní reklamou pro Shake-N-Bake. Její první velká role byla Cindy Lou v Grinchovi, kde hrála s Jimem Carrey (2000). Po tomto, Taylor hrála roli Julie Moore ve 'We were Soldiers' (Údolí stínů - 2002), kde hrála také její mladší sestra, Sloane Momsen.

Po dotočených rolích ve filmech jako 'Hansel & Gretel' (O perníkové chalpouce - 2002), 'Spy Kids II',
(Ostrov ztrracených snů - 2002), 'Saving Shiloh' (2006), bude viděna v nových seriích pro WB, "Misconceptions"(2006) v kterém má jednu z hl.rolí. A hlavně už zmiňovaný serál Gossip Girl, kde je jedna z hlavních postav, Jenny Humphrey.

Happy BIrthday!! :))


zdroj obrázku: © Google
+ moje doúprava
zdroj informací: © OsobnostiCOPYRIGHT © 2009-2015 | PHB & H.

ARCHIV 2009
(celkem: 127)

leden (000)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen(031)
červenec (008)
srpen (010)
září (017)
říjen (025)
listopad (018)
prosinec (018)
ARCHIV 2010
(celkem: 355)

leden (032)
únor (066)
březen (124)
duben (046)
květen (000)
červen (033)
červenec (015)
srpen (021)
září (000)
říjen (000)
listopad (002)
prosinec (002)
ARCHIV 2011
(celkem: 83)

leden (016)
únor (000)
březen (008)
duben (009)
květen (001)
červen (003)
červenec (040)
srpen (006)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
ARCHIV 2012
(celkem: 2,728)

leden (019)
únor (137)
březen (111)
duben (066)
květen (226)
červen (171)
červenec (437)
srpen (205)
září (270)
říjen (518)
listopad (381)
prosinec (187)
ARCHIV 2013
(celkem: 3,427)

leden (424)
únor (283)
březen (253)
duben (464)
květen (253)
červen (305)
srpen (111)
září (224)
říjen (480)
listopad (480)
prosinec (254)
ARCHIV 2014
(celkem: 741)

leden (378)
únor (103)
březen (039)
duben (001)
květen (018)
červen (042)
červenec (050)
srpen (006)
žáří (099)
říjen (002)
listopad (002)
prosinec (001)
ARCHIV 2015
(celkem: 383)

leden (111)
únor (068)
březen (001)
duben (001)
květen (001)
červen (000)
červenec (000)
srpen (043)
září (114)
říjen (032)
listopad (012)
prosinec (000)

ARCHIV 2016
(celkem: 371)

leden (012)
únor (033)
březen (003)
duben (056)
květen (023)
červen (031)
červenec (048)
srpen (006)
září (001)
říjen (062)
listopad (063)
prosinec (033)

ARCHIV 2017
(celkem: 000)

leden (078)
únor (000)
březen (000)
duben (000)
květen (000)
červen (000)
červenec (000)
srpen (000)
září (000)
říjen (000)
listopad (000)
prosinec (000)
-

-

-

TOPlist